RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Ağlama Görmek

Rüyada Ağlama Görmek

Rüyada ağlama görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alacağına, içinin rahatlayacağına, kafasının boşalacağına, dertlerinin unutulacağına rivayet edilir. Arka arkaya güzel gelişmeler yaşamaya ve sürpriz olaylarla karşılaşmaya alamet eder ve rüya sahibinin ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerinde olacağı şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören kişinin çok eğlenceli günler yaşayacağına tabir edilir.

İçindekiler

Rüyada Ağlama Sesi Duymak

Rüyayı gören kişinin yüzünün gülmesine, heyecanlanmasına ve sabırsızlanmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına ve rüya sahibinin tatlı telaşlara düşeceğine alamet eder. Rüyayı gören kişinin dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine ve daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına yorulur.

Rüyada Ağlayan Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, sorunlarının çözüleceğine, borçlarının biteceğine, hastalıklarının iyileşeceğine ve rüya sahibinin önüne tertemiz, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına rivayet edilir. Rüya sahibi Allah’ın yardımına hâsıl olacak demektir.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Rüyayı gören kişinin itibarının artmasına, arkasından da dua edenlerin ve iyi konuşan kimselerin çoğalmasına işaret eder. Rüya sahibi yapacağı güzel işler ve atacağı hayırlı adımlar sayesinde övgü dolu sözlere layık görülecek ve yüceltilecektir diye yorumlanır.

Rüyada Ağlamak İsteyip Ağlayamamak

Rüyayı gören kişinin kötü ve zor günler geçireceğine, başarısız olacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine delalet eder. Rüya sahibinin hayatının giderek olumsuz yöne kayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının bir süre daha devam edeceğine, bu durumun tüm umutlarını yitirmesine neden olacağına tabir edilir.

Rüyada Ağlamak ve Korkmak

Rüyada ağladığını ve korktuğunu gören kişinin kurtuluşa ereceğine ve Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına işaret eder. Büyük şans olarak değerlendirilir ve rüya sahibinin kaderinin yüzüne güleceği anlamına gelir.


Kaynak: rüyada ağlama görmek

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ağlama Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020