RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Alay Etmek

Rüyada Alay Etmek

Rüyada alay etmek, sahip olduğu her şeyi başkalarının gözüne sokmaya çalışan, aşırı kibirli olan rüya sahibinin yaşayacağı bir olaydan sonra ders çıkarmak yerine bu davranış ve tutumlarını sürdürerek yapayalnız kalacağına alamettir. Başarısızlığa ve eleştiriye tahammülü olmayan kişinin sürekli kazanmak istediğini ve aşırı hırs nedeni ile kendisini yiyip bitirdiğini işaret eder. Var olan durumun aslında istenilen hayatın kendisi olduğunu fark edemeyen kişilerin sürekli başka düşlerin peşinde koşarken sevdikleri ile beraberliklerinin tadını çıkaramadıklarını, sevgiden yoksun bıraktığı kimselerin zamanla kendisine yüz çevireceğini ve yalnız kaldıklarında, iş işten geçtiği için durumu kabullenmek zorunda kalacaklarını bildirir. Alay etmek kişinin böbürlenerek yaşadığı hayatı bir sınav gibi görerek hırsını ve açgözlülüğünü bir kenara koyarak, sahip oldukları için şükretmesi gerektiğini de tabir eder.

İçindekiler

Rüyada Yaşlı Biriyle Alay Etmek

Yaşadığı hiçbir olaydan ders çıkaramayan rüya sahibinin ailesindeki kişilerin desteğini de küçümseyici hareketler içinde bulunmasından dolayı yaşayacağı sorunlara ve sevimsiz davranışları nedeni ile toplum tarafından yalnız bırakılacağını işaret eder. Karışık durumlar içinde bulunan kimselere yardım etmek isteyen kişileri reddeden ancak daha sonra pişmanlık duyan rüya sahibinin kendini beğenmiş tavırlarının ve her şeyi kendisinin bildiğini iddia etmesinin iş yerinde de problemler yaşamasına neden olacağını tabir eder.

Rüyada Kendisiyle Alay Etmek

Kişinin başarılı hayatından dolayı asla şımarmaması nedeni ile takdir toplayacağını ve mütevazi yaşamı ile pek çok kişiye örnek olacağını, para dışında özellikle manevi değerlerine çok önem verdiği için daha mutlu ve huzurlu bir insan haline geleceğini tabir eder. Bencil kişilerden uzaklaşılacağını ve özellikle arkadaş seçiminde dikkatli davranılacağını da bildirir.

Rüyada Alay Etmenin Psikolojik Yorumu

Aşağılık kompleksine ve başarısızlık korkusuna işaret eden rüya, kişinin küçük düşmekten korktuğu için toplumsal olaylardan uzak, asosyal bir hayatı tercih ettiğini, fazla kalabalık ortamlarda rahatsızlık yaşadığını işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Alay Etmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020