RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Alay Görmek

Rüyada Alay Görmek

Rüyada alay görmek, rüya sahibinin ne yaparsa yapsın kimse tarafından ciddiye alınmayacağına, daha önce söylediği yalanlar yüzünden kendisine yakın olan herkesin inancını kaybedip güvenlerini sarstığına alamettir. Alay görmek kişinin aldatılacağına, iyi görünen fakat kötü niyetli biri tarafından dolandırılacağına, kişinin pek çok hatalı davranış içinde olacağına ve huyunu değiştirmek yerine başkalarına kızacağına delalet eder. Alay görmek, sahip olunan karakterin ve huyların başkaları tarafından hoş görülmediğine, sosyal anlamda yalnızlaşan rüya sahibinin kusurlarının farkında olmasına rağmen bunlar üzerinde herhangi bir iyileştirme içinde bulunmayıp aynı sıkıntılı davranışlara devam ettiğine de tabir edilir.

İçindekiler

Rüyada Alay Ettiğini Görmek

Böbürlenmek ve başkalarını küçümsemek anlamına gelen rüya, kişinin sevilmeyen biri olduğuna alamet eder. Rüya sahibini uygunsuz davranışlarda bulunmasının ikili ilişkilerinde de pek çok soruna neden olduğu, evli kişilerin söyledikleri yalanların açığa çıkması yüzünden eşleriyle aralarında ayrılıkların gündeme geleceği şeklinde de tabir edilir. Alay etmek rüya sahibinin arkadaşları ile arasında kavga çıkacağına, yalnız kalınacağına, para ile her şeyi halledebileceğini düşünen rüya sahibinin giderek yapyalnız bir hayat süreceğine de işaret eder.

Rüyada Kendisiyle Alay Edildiğini Görmek

Başarı için çok uğraşan rüya sahibinin ailesi tarafından destek görmeyeceğine ve hatta eşi tarafından bile yaptığı girişimlerin baltalanacağına delalettir. Kişinin çevresi tarafından ciddiye alınmamasının ruhsal olarak kötü bir psikolojiye sahip olmasına neden olacağına, uğursuzluklar ve şanssızlıklarla dolu özel hayatın giderek içinden çıkılması zor bir durum haline geleceğine, kişinin iş konusunda da aynı sıkıntıları yaşaması neticesinde tüm yaşam koşullarının kötüye gideceğine işarettir.

Rüyada Alay Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşağılık kompleksine ve özgüven eksikliğine işaret eden rüya aynı zamanda kişinin kendisini beğenmediğine, sahip olduğu yetilerin farkına varamadığına ve çocukluğundan itibaren çevresi tarafından alay konusu olduğuna tabir edilir. Kötü yaşam koşullarından bunalan ve daha iyi bir hayata özenen kişilerin bilinçaltlarını da yansıtır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Alay Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020