RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Altın Küpe Görmek

Rüyada Altın Küpe Görmek

Rüyada altın küpe görmek, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin hayatının her geçen gün iyiye gideceği, işlerinin ve kazancının artacağı, keyfinin yerine geleceği ve yaşamının istediği gibi gitmeye başlayacağı şeklinde tabir edilir. Rüyada altın küpe görmek, rüya sahibinin maddi olanaklarının artmasının yanı sıra iç dünyasındaki huzurun ve mutluluğun da çoğalacağına rivayet edilir.

İçindekiler

Rüyada Altın Küpe Hediye Almak

Rüyada altın küpe hediye almak, bir kişiden gelecek hayırlı ve güzel bir habere ya da o kişiden görülecek iyiliğe işaret ederken bir diğer yandan da rüya sahibini çok memnun edecek ve sevince boğacak bir haber alacağına yorulur.

Rüyada Altın Küpe Bulmak

Rüyada altın küpe bulmak, iyi değildir. Şansın ve kısmetin kapanmasına, aksiliklerin baş göstereceğine, başarının, mutluluğun ve kazancın azalacağına işaret eder. Rüyada altın küpe bulduğunu gören kişinin rüyası, sağlığının ve işlerinin bozulacağı anlamına gelir.

Rüyada Altın Küpe Taktığını Görmek

Rüyada altın küpe taktığını görmek, rüyayı gören kişinin evladı ile yorumlanır. Rüya sahibinin evladının kendisi için çok hayırlı olacağına, sevgisini, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına alamet eder. Bu da kişinin her zaman evladı ile gurur duyacağına yorulur.

Rüyada Altın Küpe Kırılması

Rüyada altın küpe kırılması, rüyayı gören kişinin hüsrana uğrayacağına delalet eder. Kötü haber almaya ya da kötü söz duymaya işaret eder. Rüya sahibinin duyduğunda kendisini çok üzecek bir durumla karşılaşacağına rivayet edilir.

Rüyada Altın Küpe Kaybettiğini Görmek

Rüyasında altın küpe kaybettiğini gören kişi, hesapta olmayan bir harcama yapmak durumunda kalacak bu da bütçesini zorlayacak demektir. Kişinin maddi sıkıntı çekeceğine ve bir süre bu durumla baş edebilmek için uğraşacağına alamet eder.


Kaynak: rüyada altın küpe görmek

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Altın Küpe Görmek ile ilgili yorum yap




Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020