RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Aşure Yemek

Rüyada Aşure Yemek

Rüyada aşure yemek, kısmet almak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin hayatına bolluğun, bereketin ve zenginliğin geleceğine, kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, maddi anlamda güçleneceğine, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına işaret eder. Ferahlamaya, esenlik ve huzur bulmaya, mutluluktan iyileşmeye, güzelleşmeye ve şifaya kavuşmaya tabir edilir. Çıkış yolunu bulmaya alamet eder.

İçindekiler

Rüyada Aşure Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin şansının açılacağına, yüzünün güleceğine, hayatının güzelleşeceğine, işlerinin de düzene gireceğine alamet eder. Rüyasında aşure yediğini gören kişinin hayallerine kavuşacağına ve muradına ereceğine rivayet edilir ve bu rüya herkese nasip olmayacak kadar özel rüyalardandır diye yorumlanır.

Rüyada Aşure Görmek ve Yemek

Hayırlara yorulur. Hem maddi hem de manevi anlamda güçlenmeye, doğrulup, ayağa kalkmaya işaret eder. Rüya sahibinin amaçlarına kavuşacağına, başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine aynı zamanda da gerçek huzuru yakalayacağına delalet eder.

Rüyada Aşure Yedirmek

Gönülden gelerek, samimi ve içten hayır işleri yapmaya, ihtiyaç sahiplerine el atmaya, sadaka vermeye ya da düşkün kimselere yardım etmeye tabir edilir. Rüya sahibinin maddi imkânlarını en doğru şekilde hak yolunda kullanmayı tercih edeceği anlamına gelir.

Rüyada Aşure Dağıtmak

Rüyada aşure dağıtmak da, aşure yedirmek gibi kabul edilir ve benzer şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin Allah’ın makbul, sevgili ve yüce kulları arasında olmak için bol bol sevap işleyeceğine ve insanların hayır dualarını alacağına alamet eder.

Rüyada Aşure Yapmak

Temiz ve iyi niyetlerle çıkılan yollardan eli boş dönülmeyeceğine bilakis kar elde edileceğine yorulur. Rüya sahibinin kendisine hem mutluluk hem de zenginlik getirecek işlere gireceğine, bu işlerde başarılı ve emin şekilde ilerleyeceğine işaret eder.


Kaynak: rüyada aşure yemek

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Aşure Yemek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020