RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Ateş Söndürmek

Rüyada Ateş Söndürmek

Rüyada ateş söndürmek, rüyayı gören kişinin olumlu değişimler yaşayacağı ve hayatının, hayallerine yakınlaşması yönünde ilerleyeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin her geçen gün başarılı olacağına, ileri gideceğine, herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine ve geleceğine doğru emin adımlarla ilerleyeceğine tabir edilir. Kişi, umutlarını kaybetmeden, yılmadan ve çabalamaktan vazgeçmeden yaşamına dört elle sarılacak demektir.

İçindekiler

Rüyada Ateş Söndürdüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, kaderinin yüzüne güleceğine ve herşeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada Ateş Söndürmeye Çalışmak

Bir kişinin rüyasında ateş söndürmeye çalıştığını görmesi o kişinin artık kendinde korkularının ve zorluklarının üstüne gitme cesaretini bulduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin daha iyi koşullara kavuşması adına uğraş verdiğine ve çektiği çilenin bitmesi için var gücüyle çalıştığına alamet eder.

Rüyada Yangın Söndürmek

Rüyada yangın söndürmek de tıpkı ateş söndürmek gibi tabir edilir ve hayır olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin kısmetlerinin açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, rızkının genişleyeceğine ve böylece hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada Ateş Görmek ve Söndürmek

Rüya sahibinin kendisine kar getirmesi amacıyla girdiği işlerde başarı elde edeceğine, bu sayede mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, daha lüks bir hayat yaşayacağına ve maddi anlamda daha büyük güç sahibi olacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin hem özel hem de meslek hayatında kendini tatmin edeceği, güzel ve hayırlı gelişmeler olacak demektir.

Rüyada Ateş Sönmesi

Rüyada ateş sönmesi ne yazık ki büyük uğursuzluk olarak açıklanır. Rüya sahibinin başına melanetli olaylar geleceğine ve bunun da kendisini derde, kedere ve de yasa boğacağına tabir edilir.


Kaynak: rüyada ateş söndürmek

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ateş Söndürmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020