RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Ayakkabı Dükkanı Görmek

Rüyada Ayakkabı Dükkanı Görmek

Rüyada ayakkabı dükkanı görmek, sıkıntı içinde olmaya, kişinin nereye baksa dert ve üzüntü göreceğine, olumsuzluklarla dolu bir dönem içinde olacağına işaret eden rüya, aynı zamanda kişiye sabırlı ve sakin olması gerektiğini de söyler. Olanları sakince karşılamayan kişilerin daha da sıkıntılı bir hale geleceklerini, normalde kısa sürebilecek sorunların bile büyüyerek içinden çıkılmaz bir hal alacağına vurgu yapar. Ayakkabı dükkanı görmek genellikle kişinin iş, aile ve özel yaşamında çok sayıda sorunla boğuştuğunu gösterir. Sorumlulukların çok fazla olduğu yaşam biçimlerinde kişilerin yetersiz kalmalarından dolayı fiziksel olarak iflas edeceklerine ve ciddi bir hastalık dönemi geçireceklerine de alamet eder.

İçindekiler

Rüyada Ayakkabı Dükkanı Açmak

Rüya sahibinin iş alanında çok uzun vadeli girişimlerde bulunduğunu fakat öngörülerinin ne yazık ki istediği gibi çıkmayarak büyük sorunlara neden olacağını bildirir. Beklenen başarıya henüz ulaşılamayacağını ve kişinin çok fazla başarı hırsıyla dolmasından dolayı ihtimalleri doğru değerlendiremediğini de işaret eder. İçinde bulunulan tozpembe hayallerin bir anda yok olacağına, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine alamet olan rüya, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına vurgu yapar. Beklentileri gerçekleştirmek ve istenilen fırsatların ortaya çıkması için biraz daha zaman olduğunu ifade eder.

Rüyada Ayakkabı Dükkanına Gitmek

Çok ani hareket edilmesi ile beraber kişinin kararlarını alırken de çok acele ettiğini işaret eden rüya, yapılacak hamlelerde bolca hata yapılacağını, kişinin çok fazla düşünmeden ve gerekli kişilere danışmadan tek başına bildiğini yapmasından dolayı isteklerine ulaşamayacağını bildirir. Geçici çözümlere veya geçici başarılara da alamettir.

Rüyada Ayakkabı Dükkanı Görmenin Psikolojik Yorumu

Seçimler veya yol ayrımlarına gelen kişilerin kararsızlıklarını ve ne yapacaklarından emin olamayışlarını ifade eden rüya, genellikle kişinin karşısına çıkan ihtimallerin hepsinin de cazibe içerdiğini ve kişinin birini seçmek yerine hepsine sahip olmak istemesine alamet eder.


Kaynak: rüyada ayakkabı dükkanı görmek

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ayakkabı Dükkanı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020