RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Balyoz Görmek

Rüyada Balyoz Görmek

Rüyada balyoz görmek, ağır bir darbe almak anlamına gelir ve kişinin yaşamını allak bullak edecek kötü bir gelişmeyi haber verir. Önceden sinyallerini veren bir olayın geliyorum demesine aldırış etmeyen rüya sahibinin büyük bir yıkım yaşayacağına yorumlanır. Uğursuzluklara da işaret olan rüya nazar yüzünden hastalanmak ve yatağa düşmek şeklinde de yorulur. Hayatını düzene sokmak için uğraşan kişilerin yakın çevrelerindeki güvenilmez insanları göz ardı etmesi yüzünden başına gelecek kötülükleri engelleyemeyeceğini, manevi anlamda yakınlarından gördüğü sahtekarlık ve ikiyüzlülük nedeniyle mutsuz olacağını da alamet eder. Balyoz ev içindeki karışıklıkların, kavgaların ve büyük kavgaların da habercisidir.

İçindekiler

Rüyada Balyoz Almak

İntikam duygusuyla hareket eden rüya sahibinin uzun zamandır kendisine kötülük yapan insanlardan hıncını almak için planlar yaptığına ve bu konuda harekete geçeceğine yorumlanır. Öfkeyle kalkmanın kişiye pahalıya mal olabileceğini, intikam almak yerine önlem almanın daha doğru olduğunu işaret eden rüya, sakin kalarak olayları gözlemlemek gerektiği konusunda da uyarı verir. Bu rüya aynı zamanda kişinin sahip olduğu yetenekleri doğru olmayan veya yasalarca kabul görmeyen şekilde kullanmak istediği yönünde bilgi verir.

Rüyada Balyozla Ev Yıkmak

Kişi kendi evini balyozla yıktığını görüyorsa, yaptığı büyük bir hatanın aile birliğinin dağılmasına neden olacağını, kontrolden çıkan hareketlerde bulunacağını ve ihtiraslarının, hırslarının esiri haline geleceğini ifade eder. Benmerkezci yaklaşımların arttığını, kişinin tüm hayatını kontrol etmek isterken aşırı baskı ve güç gösterisi yapması nedeniyle sevdiklerini kendisinden uzaklaştıracağını da bildirir.

Rüyada Balyoz Görmenin Psikolojik Yorumu

Depresyon veya anksiyete bozukluğu nedeni ile kişinin kendi hayatı da dahil olmak üzere, başkalarının hayatında da baskı kurmaya yöneldiğini, aşırı benmerkezci düşünerek hareket ettiğini, hırsının gözünü bürüdüğünü ve maneviyatının çok zayıfladığını gösterir. Kendisine yöneltilen iyi eleştirileri veya hataların söylenmesini asla kabullenmeyen rüya sahibinin büyü gibi olaylara karşı zafiyet geliştirdiğini ve intikam duygusunun esiri haline geldiğini, gereksiz şüphelerin içini kemirdiğini de sembolize eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Balyoz Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020