RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Başsağlığı Dilemek

Rüyada Başsağlığı Dilemek

Rüyada başsağlığı dilemek, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin tüm korkularından arınacağına, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine ve aklındaki şeytanı susturmayı başaracağına delalet eder. Kişi, kötü kimselerden, başını belaya sokacak ve ağartacak olaylardan geri duracak, huzurunu ve mutluluğunu kaybetmemek için temkinli adımlar atacaktır. Rüyada başsağlığı dilemek, rüyayı gören kişinin bir adım atmadan önce defalarca düşüneceğine ve ondan sonra harekete geçeceğine tabir edilir.

İçindekiler

Rüyada Başsağlığına Gitmek

Rüyada başsağlığına gitmek, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek güzel ve olumlu gelişmelere işaret eder. Kişi uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu olacak ve kalbi heyecandan bir kuş gibi çarpacak demektir.

Rüyada Birine Başsağlığı Dilemek

Rüyada birine başsağlığı dilemek, dertlerin ağırlığından ve yükünden kurtulmaya, sorunları çözmeye, hayır duaları almaya ve bu dualar sayesinde kötü kazalardan, hastalıklardan, belalardan ve musibetlerden korunmaya delalet eder.

Rüyada Taziye Ziyaretine Gitmek

Rüyada taziye ziyaretine girmek, müjdeli haberler almaya, büyük başarılar ve zaferler elde etmeye ve gururunu da, mutluluğunu da insanlarla paylaşıp, onlara ilan etmeye tabir edilir. Rüya sahibinin yüzünde güller açtıracak, yaşam enerjisini ve sevincini çoğaltacak güzel gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Taziye Vermek

Rüyada taziye vermek, rüya sahibinin canına kast eden, arkasından kötülük düşünen, hayatını kaydırmak için haince planlar yapan düşmanlarından kurtulacağına ve can güvenliğini sağlamış olmanın huzuruna kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Taziye Almak

Rüyada taziye almak ya da birinin kendine taziyede bulunması beklenmedik gelişmelerin yaşanacağına bu sayede rüyayı gören kişinin hayatına renk ve heyecan geleceğine alamet eder.

Rüyada Taziye Kabul Etmek

Rüyada taziye kabul etmek de taziye almakla aynı şekilde açıklanır. Mutluluk verecek haberler almaya ve huzur bulmaya işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Başsağlığı Dilemek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020