RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Bebeğin Yürüdüğünü Görmek

Rüyada Bebeğin Yürüdüğünü Görmek

Rüyada bebeğin yürüdüğünü görmek, insanları şaşırtacak olaylara, hayırlı ve iyi kısmetlere, ulaşılacak kudrete, şana ve şöhrete, iş hayatında terfi edip yükselmeye, zorlanmadan kazanılacak mala, paranın artmasına o dönemin bolluk ve bereket içinde geçmesine işarettir. Bazı yorumculara gör ise bu rüya kişiyi utandıracak durumlara, kötü bir halde bulunmaya, yapılacak hatalara yorulabilmektedir.

İçindekiler

Rüyada Bebeğin Emeklediğini Görmek

Bu rüya çalışıp çabalayarak kazanılacak mal veya başarılardır. Rüyayı gören bazı sıkıntılara girer oldukça güzel sonuçlar elde eder. Rüyada bebeğin emeklediğini gören kişi, zorluklardan geçerek kolaylığa ve feraha ulaşır. Bazılarına göre ise bu rüya durumun düzelmesine, dünya hayatında iyiliğe, kişinin hatalarından ders almasına, tövbe etmeye ve yapılan yanlışları tekrarlamamaya yorulur.

Rüyada Bebeğin Konuştuğunu Görmek

Rüyasında konuşması mümkün olmayan bir bebeğin konuşarak kendisiyle sohbet ettiğini gören kişi tez zamanda müjdeli bir haber alır. Bu rüya gerçek yaşamda ulaşacak haberdir. Bu rüyayı gören dürüst ve güvenilir bir adamdan yardım görür veya böyle bir adamın himayesine girer.

Rüyada Bebeğin Yüzdüğünü Görmek

Rüyada bir bebeğin yüzdüğünü gören kişi tüm sıkıntılarından kurtulur. Bu rüya borçlular için borçlarını ödemesine, dertliler için dermana, sıkıntıdan olanlar için sevince, zorluk içinde bulunanlar içinse kolaylığa işarettir.  Rüyada kız bebek görmek rüyayı gören kişinin temiz kalpli biri olduğuna, gelecekte çok iyi işler yapıp bolluk ve bereket içinde yaşayacağına işarettir.

Rüyada Çirkin Bir Bebek Görmek

Rüyada çirkin bir bebek gören kimse bazı sıkıntılara uğrar veya üzüleceği bir haber alır. Bu, rüya sahibinin yapacağı bazı yanlış hareketlere ve sonradan pişman olacağı hatalara da yorulmaktadır.

Rüyada Hasta Bebek Görmek

Rüyada hasta bebek gören kişi çalışma hayatında başarısızlığa uğrar veya yaptığı çalışmalardan verim alamaz. Bu rüya elden çıkacak paraya da işaret edebilmektedir.


Kaynak: rüyada bebeğin yürüdüğünü görmek

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Bebeğin Yürüdüğünü Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020