RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Bebek Sahibi Olmak

Rüyada Bebek Sahibi Olmak

Rüyada bebek sahibi olmak, kısa zamanda duyacağınız sevinçli bir haberdir. Eğer acil ihtiyaçları ve istekleri olan ya da bazı konularda endişeleri bulunan bir kişi bu rüyayı görse tüm sıkıntılarından kurtularak mutluluğa ve huzura kavuşur. Bu rüya iş hayatında başarıyı elde etmeye, özel hayatında her şeyin yolunda gideceğine, düşmanlarına galip gelip her türlü kötülükten korunmaya işarettir. Rüyasında çok güzel bir bebek sahibi olan hayırlı bir kısmet sonucunda evlenir ve mutlu bir yuvaya kavuşur.

İçindekiler

Rüyada Çocuk Doktoru Görmek

Bu rüya insanlara öğüt veren bilgili ve görgülü bir adamdır. Böyle bir rüya gören ahlaklı bir adamın yanında iş bulur veya bu adamla dost olur. Bu rüya sıkıntılardan feraha ermeye, kısa süreli hastalıklara, hastalıktan şifa bulmaya işarettir. Yine bazı yorumculara göre rüyada görülen çocuk doktoru sırların ifşa olmasına, utanılacak harekette bulunmaya, istenmeyen bir durumla karşı karşıya kalınmasına yorulmaktadır.

Rüyada Bebek Olduğunu Görmek

Bu rüya fıtrat olarak değişmeye, hatalar veya günahlar işlemeye, bir durumdan başka bir duruma geçmeye işaret eder. Rüyada yeniden bebek olduğunu gören hatalarından pişman olarak tövbe eder. Bu rüya tüm kötülüklerden sıyrılmaya, kötü arkadaşları terk etmeye, durumun iyileşmesine, emniyette olmaya, kötü karakterli bir idareciye, sıkıntıdan sonra ele geçecek paraya ve zenginleşmeye de yorulabilmektedir.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Bu rüya çalışmalar sonucunda başarının elde edilememesine ve rüya sahibinin yapmak istediği birçok şeye muktedir olamamasına işarettir. Bu rüyayı gören gerçekleştirdiği işlerinde bazı zararlara uğrar veya zarar uğradıktan sonra işlerini düzelterek tekrar feraha erer.

Rüyada Bir Bebeği Uyuttuğunu Görmek

Bu rüya çalışmanın verdiği yorgunluk, rüya sahibinin içinde bulunduğu bitkin ruh hali ve ümitsizliğe düşen bir kişidir. Aslında sabretmeyi ve sabrın sonunda birçok nimete kavuşulacağını haber veren güzel bir rüyadır; rüya sahibine bir öğüttür.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Bebek Sahibi Olmak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020