RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Beyaz Deve Görmek

Rüyada Beyaz Deve Görmek

Rüyada beyaz deve görmek, kısmetin büyüklüğü, şansın çokluğu ile tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hayatının en önemli dönemecinde olduğunu, şansın her konuda yüzüne güleceğini, canını sıkan ne varsa geçeceğini bildirir. Çok güzel ve hayırlara vesile olan rüya, adakların yerine geleceğinin de habercisidir. Dilekleri olanların muratlarına ereceklerini, sınavlardan alınacak notlarla geleceği en doğru şekilde inşa edecek olan rüya sahibinin kariyerinde başarılı biri olacağını da bildirir. Beyaz deve aynı zamanda kişinin karşısına çıkacak çok zengin birine, evlilik yapıldığında da dünyevi isteklerin hepsine kavuşmaya yorumlanır. Saadet ve aşk dolu bir ilişkiye, sağlıklı, uzun bir hayata, ev almaya, iş yeri açmaya, yardımcılar, hizmetçilerle geçecek, konforlu, çok lüks bir hayata da tabir edilir. Kötü şansın bittiği, talih kuşunun kişinin başına konduğu bu dönemin her arzuya ulaşmakta kolaylıklar sağlayacağını da ifade eder.

İçindekiler

Rüyada Beyaz Deve Kesmek

Ev halkında yaşanacak üzüntüye ve eleme işaret eder. Eğer deve evin kapısının önünde kesilirse o evde çok hasta biri olur veya ciddi rahatsızlık çeken birinin vefat haberi alınır. Başkasının kapısında beyaz deve kesmek uzak akrabalardan duyulacak kötü haberlere, başkasının beyaz deve kestiğini görmek ise, o kimsenin fakirleşmesine, işini kaybetmesine alamet eder.

Rüyada Beyaz Deveye Binmek

Evliler için ani karar verilen Hac yolculuğu demekken, bekarlar için hayırlı bir eş ve evlilik manasındadır. Kısmet bolluğunu, yolculuğa çıkılacağını da bildirir ve bu yolculuk dönüşünde alınacak bir eve, taşınmaza tabir edilir. Devenin kendisine bindiğini görmekse iyiye yorulmaz ve kişinin aniden hastalanarak elden ayaktan düşeceğini gösterir. Çölde beyaz bir deveye binmek ömür boyu zengin yaşamak, para içinde yüzmek manasındadır.

Rüyada Beyaz Deve Görmenin Psikolojik Yorumu

Güçlü, dik duran, kendisini önemseyen insanların zorluklarla mücadele ederken zayıflıklarını asla göstermediklerini, yakın arkadaşlarıyla dahi sırlarını paylaşmadıklarını ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Beyaz Deve Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020