RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Beyaz Üzüm Görmek

Rüyada Beyaz Üzüm Görmek

Rüyada beyaz üzüm görmek, farklı şekillerde tabir olunur. Bu rüya, kişinin sahip olacağa iyi bir evlada veya kendi çocuğunun ileride çok hayırlı olmasına ve güzel ahlaka sahip olmasına işarettir. Bazen de bu rüya kazanacağınız helal mala, bereketli kazanca, geçimini güzel yollardan elde eden ve hiçbir zaman harama bulaşmayan bir adama, yakın zamanda terfi etmeye veya tayinin çıkmasına, makam ve mevki sahibi olmaya da delalettir.

İçindekiler

Rüyada Siyah Üzüm Görmek

Rüyasında mevsiminde siyah üzüm gören kimse hayırlara ve nimetlere kavuşur. Bu rüya bereketle ve bollukla geçecek bir yıla işaret eder. Siyah üzüm gören ve onu yiyen kişinin eline helalinden bir mal ulaşır ve o kimse büyük bir nimete erişir. Mevsiminde olmayan üzüm ise sıkıntı ve kederdir.

Rüyada Üzüm Yemek

Rüyada üzüm yemek genellikle iş hayatında başarılı olmaya, terfi etmeye ve kişinin makam sahibi olmasına delalet eder. Üzüm yiyen kişi insanların saygı ve takdirini kazanır ve toplum içinde sayılan sevilen bir kişi olur. Bazen de bu rüya idareciliğe ve lider pozisyonuna yükselmeye yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Üzüm Görmek

Rüyada kırmızı üzüm gören veya ondan yiyen kimse hayırlı bir söz işitir. Bu rüya özellikle mevsiminde ise güzel şeylere ve kişiye ulaşacak hayırlı nimetlere yorumlanır.

Rüyada Bağda Üzüm Görmek

Rüyada bağda üzüm gören veya onu toplayan kimse, iş hayatında büyük bir çıkış sağlar ve parlak bir geleceğe sahip olur. Bu rüya makamın ve derecenin yükselmesine, kişinin maddi manevi her alanda huzur ve mutluluk sahibi olmasına ve sevineceği müjdeli haberler almasına işaret eder.

Rüyada Üzüm Suyu Görmek

Rüyada görülen üzüm suyu rüya sahibinin elde edeceği mal ve paraya yorumlanır. Üzüm suyu içen zengin olur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Beyaz Üzüm Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020