RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Birini Hasta Görmek

Rüyada Birini Hasta Görmek

Rüyada birini hasta görmek, sağlıkla yorumlanır. Rüya sahibi bir yakının rahatsızlığının iyileştiği ve sağlığına kavuştuğu haberini alacaktır. Ölümcül olabilecek bir rahatsızlığı olan bu tanıdıktan gelen güzel haberler rüya sahibinin de yüzünü güldürecektir. Ancak gerçek hayatta hasta olmayan birini hasta olarak görmek, ölüme işaret eder. Rüya sahibi bu sefer de tanıdığının ölüm haberi ile sarsılacaktır.

İçindekiler

Rüyada Birini Hasta Yatarken Görmek

Rüyada birini hasta yatarken görmek, o kişi ile ilgili bir mevzu yüzünden yola çıkacağı anlamına gelir. Rüya sahibi sevdiği bir tanıdığına yardımcı olmak için, onun yanında olmak için seyahate çıkacaktır. Ancak bu yolculuk sonrasında üzüleceği gelişmeler yaşayacaktır. Bu olayla bağlantılı şeyler rüya sahibinin hayatının kararmasına neden olacaktır.

Rüyada Hasta Birini Öpmek

Rüyada hasta birini öptüğünü gören kimse, o kişiye iyilikte bulunacaktır. Tanıdığı bir kişinin zor günlerinde onun yanında olarak zor günlerinden çıkmasını sağlayacaktır. O kişi de rüya sahibine kendisini borçlu hissedecek ve buna bir karşılık verecektir. Rüya sahibine minnet duyacak bu iyiliği unutmayacaktır.

Rüyada Hasta Birini Yıkamak

Rüyada hasta birini yıkamak, ölümle tabir olunur. Rüya sahibi çok sevdiği bir kişinin ölüm haberini alacaktır. Ancak önemli olan o kişiye vefat etmeden önce pişman olacağı bir davranışta bulunmaktır. O kişiye karşı yapılanın vicdan azabı rüya sahibini derinden üzecektir. Hayatı boyunca da bu azap ile yaşayacaktır.

Rüyada Hasta Birinin Ölmesi

Rüyada hasta birinin öldüğünü görmek, bazı rüya tabircilerine göre ölüme yorumlanır. Gerçek hayatta da o kişinin ölümü gerçekleşecektir. Ancak bazı rüya tabircilerine göre rüyada hasta birinin ölmesi, o kişinin sağlığına kavuşması ancak hayatının geri kalanından zevk almaması anlamına gelir. Bu konuda herhangi bir kabul edilen görüş yoktur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Birini Hasta Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020