RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çamurlu Ayakkabı Görmek

Rüyada Çamurlu Ayakkabı Görmek

Rüyada çamurlu ayakkabı görmek, kişinin yapacağı bazı yolculukların hayırsız olmasına, bazen uzun süredir istediğiniz seyahate çıkamayacağınıza veya seyahatten dönmeye, meşakkatli bir yolculuğa, iş hayatında karşılaşacağınız bazı sıkıntılara, evliler için eşi ile yaşayacağı problemlere, eşinden kendisine ulaşacak bazı zararlara da işarettir.

İçindekiler

Rüyada Çamurlu Ayakkabıları Çıkarmak

Rüyasında çamurlu ayakkabıları olduğunu ve bunları çıkardığını gören kimse, eğer sıkıntılı bir durumda ise bunda kurtulacağına işarettir. Bu rüya sizin için hayırlı olmayan bir kişinin verdiği üzüntülerin yakında bitmesine ve zarar verenlerin yanınızdan ayrılmasına; evlilik hayatında kötü ahlaklı bir eşi terk etmeye ve mutlu olmaya, arkanızdan iş çeviren dost görünümlü bir düşmanla karşılaşıp onu alt etmeye bazen de korktuğundan emin olmaya delalet eder.

Rüyada Çamurdan Temizlenmek

Rüyada çamurdan temizlenen kimse bir sıkıntıdan kurtulur. Bu rüya sizi terk edecek kötü bir kişiye yorumlanır. Özellikle eşiniz ile aranızı açmaya çalışan veya iş hayatınızda ayağınızı kaydırmaya uğraşan bazı kötü insanların ifşa olmasına ve onlardan kurtulup sizin için yaptıkları tüm planları alt üst etmeye de yorumlanmaktadır. Bazen de bu rüya kötü eşi terk etmedir.

Rüyada Siyah Çamur Görmek

Rüyada görülen siyah çamur kahverengi veya diğer renkteki çamurlardan daha kötüye yorumlanır. Bu rüya genellikle sıkıntı ve üzüntüdür. Siyah bir çamura giren derde düşer. Siyah bir çamura basan korktuğundan emin olur. Siyah bir çamura batan kimse, yaşamında türlü zorlukları göğüslemek zorunda kalır.

Rüyada Bir Çamurun İçinde Boğulmak

Rüyada bir çamurun içinde boğulmak, belaya düşmeye, bazı musibetlere uğramaya; bazen de bu rüya sıkıntı ve kedere, hastalanmaya, kişinin yaşayacağı zorluklara, kötü bir insanla dost olarak hatalar ve günahlar işlemeye; bazı alimlere göre ibadetteki eksikliklere, maneviyattan uzaklaşmaya da yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çamurlu Ayakkabı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020