RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çarşaf Giymek

Rüyada Çarşaf Giymek

Rüyada çarşaf giymek farklı şekillerde yorumlanır. Bu rüya genellikle kadındır. Bu nedenle çarşaf giyen bir kadınla münasebete girer. Büyüklük, izzet, şan ve şeref anlamlarına gelir. Böyle bir rüya gören kimse gerçek hayatında iffetli ve namuslu olur. Bu rüya haramlardan sakınan ve daima kendisini koruyan bir kadının göstergesidir. Çarşaf giymek bazı durumlarda da saklanmaya ve dünyevi olandan uzaklaşmaya işarettir.

İçindekiler

Rüyada Bir Erkeğin Çarşaf Giymesi

Rüyada bir erkeğin çarşaf giymesi, o kişinin olumlu ve olumsuz yanları olduğuna; fakat olumsuz özellikleri nedeni ile insanlar tarafından kınanıp ayıplanacağına işarettir. Bu rüya bazen de kişinin olduğundan farklı biri gibi görünmeye çalıştığının ve bu sebeple de oldukça sıkıntı çektiğinin göstergesidir.

Rüyada Çarşafın Yırtılması

Rüyada çarşafın yırtıldığını gören kimsenin sırları açığa çıkar. Bu rüya genellikle gizli şeylerin ifşa olması anlamına gelmektedir. Bu nedenle bu rüyayı gören eğer sakladığı bazı durumlar varsa onların hepsini açıklamak zorunda kalır veya sırlarını emanet ettiği kimse bunları herkese anlatır.

Rüyada Yeni Bir Çarşaf Görmek

Yeni çarşaf, yakında yeni bir birlikteliğe başlayacağınıza, başınıza gelecek talihli bir olaya, evlenmeye ve yuva kurmaya, bazen de yeni bir işe, yapacağınıza çalışmalardan kar elde etmeye işarettir. Yeni çarşaf giyen arzu ve isteklerine kavuşur, duaları kabul olur.

Rüyada Kırmızı Bir Çarşaf Görmek

Rüyada kırmızı çarşaf, içindeki istekleri bastıran ve olabildiğince haramdan kaçınmak isteyen bir kişidir. Bu rüyayı gören çevresinde bulunan kötülüklere ve haram işlere sırtını döner. Bazen de bu rüya güzel, alımlı ama iffetli bir kadın anlamına gelir.

Rüyada Çarşafa Bürünmek

Rüyada çarşafa bürünen kişi herkes saklı bir işe girer veya gizli bir işe kalkışır. Bu rüya genellikle gizli yapılan bazı işlere, sırlı olaylara işarettir. Bazen de bu rüya sır saklamaya, güvenilir bir adama, insanlara yardım edip bunu söylemeyen ahlaklı bir kimseye delalet eder.


Kaynak: rüyada Çarşaf giymek

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çarşaf Giymek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020