RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çeyrek Görmek

Rüyada Çeyrek Görmek

Rüyada çeyrek görmek, tamamına ermemiş niyetlerin, henüz gerçekleşmesi beklenen dileklerin işaretidir ve kişinin sabır göstermesi gerekliliğine dikkat çeker. Çeyrek görmek mutlu bir haber vermek, sevilen insanla beraberliği resmileştirmek anlamına gelir ancak düğün için beklemek gerekeceğine, bazı hazırlıkların kişinin tahmininden daha uzun süreceğine işaret eder. Mirasla ilgili konularda sorunlar çıkacağına, kişinin tam olarak hak ettiği miktarı ya da malı alamayacağını, konunun mahkemelere taşınacağını tabir eder. Çeyrek görülen nesnenin ne olduğu da önemlidir. Çeyrek ekmek görmek rızkın azlığına ve ay sonunu getirmekte zorlanan rüya sahibinin bir türlü maddi durumunu düzeltemediği için üzüntü duyduğuna yorumlanır. Çeyrek dilim peynir görmek biraz daha rahata erecek olan rüya sahibinin bu geçici durumla az da olsa mutlu olacağını işaret eder.

İçindekiler

Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Çeyrek altın kişinin hanesindeki bir kutlamanın ifadesidir. Kızı veya yetişkin oğlu olanların evlerinde kesecekleri söze veya yapacakları aile arası bir nişana yorumlandığı gibi, nişanlı çiftler için düğün anlamına da gelir. Çeyrek altın sıkıntı manasını da taşıdığından, bu süreçte kişinin canını sıkacak bazı gelişmeler yaşanacağını, telaştan ve sabırsızlıktan kaynaklanan sorunlarla karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada Çeyrek Altın Almak

Çalışma hayatında yaşanacak sorunları ve bir türlü istenen konuma gelememenin ifadesidir. Kişinin önüne sürekli engeller çıktığını, aynı zamanda kendisini sevmeyen bazı kimselerin iş yerinde arkasından kulis yaptığını ve başarılarını gölgelemeye çalıştıklarını ifade eder. Rahat edememek, yoluna devam ederken sürekli sorunlarla karşılaşmak, ev içinde de huzursuzluk yaşamak anlamına gelen rüya, aşırı yorgun ve mutsuz hissedilen bir dönemin delaletidir.

Rüyada Çeyrek Görmenin Psikolojik Yorumu

Tamamlanmamış, hep eksik kalmış istekleri olan kişileri temsil eder. Kişinin kendisini iş konusunda bir türlü kanıtlayamadığını, gelmek istediği mevkilerden çok daha farklı bir konumda olduğunu, yaşadığı hayatı benimsemekte güçlük çektiğini ve daha iyi koşulları hak ettiğine inandığını işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çeyrek Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020