RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çiçek Sulamak

Rüyada Çiçek Sulamak

Rüyada çiçek sulamak, rüyayı gören kişinin rızkının genişlemesine, elinin bolluğa ve berekete kavuşmasına, hayatının düzene girmesine, işlerinin büyümesine ve kazancının çoğalmasına vesile olacak işler yapacağı ve böylece çok ileri gideceği anlamına gelir. Rüyada çiçek sulamak, şansın ve kısmetin yakın zamanda rüyayı gören kişinin kapısını çalacağına ve bu durumun da kendisine ilaç olacağına ve de mutluluk getireceğine tabir edilir.

İçindekiler

Rüyada Saksıda Çiçek Sulamak

Rüya sahibinin attığı adımlardan ve kendi adına aldığı kararlardan, tatmin olacağı ve yüzünün güleceği sonuçlara alacağına rivayet edilir. Rüyayı göre kişinin mesleğini severek ve isteyerek yapıyor olması sayesinde çok yüksek noktalara geleceğine, terfi edeceğine ve tabiri caizse el uzattığı her işin kolaylıkla üstesinden gelmesini bileceğine yorulur.

Rüyada Hortumla Çiçek Sulamak

Bir kişi eğer rüyasında hortumla çiçek suladığını görürse o insanın emekleri ve çalışmaları sayesinde zenginliği bulacağına yorulur. Rüya sahibi mal ve paradan bolca nasiplenerek bunun keyfini sürmeyi bileceği gibi, aynı zamanda hak yolunda iyi işler de yapacak demektir.

Rüyada Kurumuş Çiçek Sulamak

Rüyayı gören kişinin iyilik yapacağına ve hak yolunda makbul olan işlere el atacağına işaret eder. Rüya sahibi zor durumda olan ve düşkün kimselere el uzatacak, yetim sevindirecek ve bu sayede çok kişiden hayır duası alacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Çiçek Görmek

Mutlu, sağlıklı, uzun, başarılı ve güzel bir yaşam sürmeye, bolluk ve berekete kavuşmaya alamet eder. Rüya sahibinin razı olacağı ve hergün Allah’a el açıp, şükredeceği bir hayatı olacağına tabir edilir.

Rüyada Çiçek Almak

Rüyayı gören kişinin düşmanlarını ve rakiplerini mağlup ederek, zafer kazanacağına, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına delalet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çiçek Sulamak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020