RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çiçek Toplamak

Rüyada Çiçek Toplamak

Rüyada çiçek toplamak, rüyayı gören kişinin özverili, fedakâr ve hırslı oluşu sayesinde başarıya giden yolda galibiyet elde edeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisi için hayırlı olacak, ona hem mutluluk, kazanç hem de bolluk, bereket ve zenginlik getirecek, önemli işler yapacağı anlamına gelir. Bu rüya, şansın ve kısmetin açılacağı, geleceğin de parlak olacağı şeklinde kabul edilir.

İçindekiler

Rüyada Çiçek Topladığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, isteklerine, hayallerine, arzularına kavuşma şansına nail olacağına ve her konuda muradına ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin kendi dünyasında mutlu olacağına bunun da meslek hayatına etki ederek kendisini için büyük bir avantaj getireceğine yorulur.

Rüyada Beyaz Çiçek Toplamak

Rüyasında beyaz çiçek topladığını gören kişi, kafasına koyduğu ve elini attığı her işte üstün başarılar elde edecek demektir. Rüya sahibinin her yola temiz ve iyi niyetlerle çıkacağına, Allah’ın izniyle de istediği noktaya ulaşacağına alamet eder.

Rüyada Sarı Çiçek Toplamak

Rüyada sarı çiçek görmek ya da toplamak iyi değildir ve uğursuzluk sayılır. Rüyayı gören insanın hayal kırıklığına uğrayacağı, mutsuz, üzgün ve hasta olacağı, kötü günler geçireceği ve bu dönemi atlatmak için bir hayli çaba göstermek zorunda kalacağı şeklinde açıklanır.

Rüyada Kırmızı Çiçek Toplamak

Rüya sahibinin özel hayatında çok güzel, mutluluk verecek ve heyecan yaratacak gelişmelerin olacağına alamet eder. Kişi, gönül işlerinden yana çok şanslı olacak, gönül ve ruh eşini bularak gerçek aşkı yaşayacak demektir.

Rüyada Mavi Çiçek Toplamak

Rüya sahibinin yaptığı işler sayesinde istediği noktaya geleceğine ve kaderinden de, yaşamından da razı olacağına rivayet edilir. Kişi, hedeflerine giden yolda yılmadan, azmederek ve inanarak ilerleyecek, yaşadığı güzel günler için de Allah’a şükredecektir diye yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çiçek Toplamak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020