RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çiğ Kıyma Görmek

Rüyada Çiğ Kıyma Görmek

Rüyada çiğ kıyma görmek hayra yorulmaz ve genellikle alınacak bir ölüm haberi, kaza gibi çok üzücü olaylara alamet eder. Çok uzun sürecek ve kişiye büyük ıstıraplar verecek, ölümcül hastalıkların da işareti olan rüya, tüm yaşantının kötü bir duruma düşmesini de işaret eder. İslami açıdan da ecelin yaklaşması anlamındadır. Acı dolu sözlere ve evlilik birliğinin dağılmasına, kişinin buhran dolu, acı çekerek yaşamına devam etmesi şeklinde de yorumlanır.

İçindekiler

Rüyada Pişmiş Kıyma Görmek

Pişmiş kıyma görmek kişinin eli açık biri olduğuna ve kazancının da çok bereketli olmasına, hiçbir zaman dara düşmeden, başkalarına da yardım ederek, maddi manevi tatmin olarak yaşadığına işaret eder. Pişmiş kıyma yiyen kişinin ailesi kendisinden razı olduğu gibi, İslami açıdan da rüya sahibinin sevabı bol, inancı doğrultusunda düzgün yaşayan biri olduğuna alamet eder.

Rüyada Çiğ Kıyma Yemek

Rüya sahibinin haram mallar edindiğine yorumlanan rüya, illegal işlere bulaşıldığını ve bu yolla sağlanan gelirle ev geçindirildiğine, paranın bereketi olmadığı gibi, kişinin iç huzuru olmadan yaşadığına da alamet eder. Çiğ kıyma yiyenin evladı hayırsız olur ve yaşlılığı da çok sorunlu geçer. Hayat boyu sürecek hastalıkların, kısmetsizliklerin ve uğursuzlukların da habercisidir. İslami olarak da çiğ kıyma yiyen kişi büyük bir günah işler. Tövbe edilmesi, haramdan uzak durulması ve ilim irfan yolunda ilerlenmesi, hayatını değiştirmediği sürece rüya sahibinin acı içinde bir ömür süreceğini bildiren ikaz şeklinde bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Çiğ Kıyma Görmenin Psikolojik Yorumu

Henüz olgunlaşmamış bir kişiliğe ve hayata karşı tecrübesiz olmaya işaret eder. Çiğ kıyma kişinin ne yöne gideceğini bilmeden hareket ettiğini ve sürekli hata yaptığını da bildirdiği gibi, sorumsuzca söylenen sözler ve hareketler neticesinde hem kendisini, hem de ailesini utandıracak bir tutum içinde olunduğuna da tabir edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çiğ Kıyma Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020