RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çıkmaz Sokak

Rüyada Çıkmaz Sokak

Rüyada çıkmaz sokak görmek, esasen gerçek anlamına benzer şekilde ifade edilir. Hayallerin ve emeklerin boşa çıkmasına, hayatın ve işlerin berbat olmasına, kişinin elindekini avucundakini kaybetmesine, bunalıma girmesine ve uzun zaman toparlanamamasına alamet eder. Rüya sahibinin içine düşeceği başarısızlık nedeni ile hayatına kaldığı yerden devam etmesinin hiç de kolay olmayacağına ve bunun uzun bir zamana yayılacağına rivayet edilir.

İçindekiler

Rüyada Çıkmaz Sokağa Girmek

Rüyada çıkmaz sokağa girmek, rüya sahibinin hayatını idam ettirdiği işini kaybedeceğine, iflasın eşiğine geleceğine, parasız kalacağına, ailesinin geçimini sağlayamaz noktaya geleceğine ve çok zor günlerle sınav edileceğine işaret eder. Kötü günlerin kapıda olduğu anlamına gelir.

Rüyada Çıkmaz Yola Girmek

Rüyada çıkmaz yola girmekle, çıkmaz sokağa girmek hemen hemen aynı şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin çok şanssız olacağı bir süreçten geçeceği ile tabir edilir. Kişi, sürekli eksik ve hatalı işler yapması nedeni ile kariyerini kaybedebilir ya da itibarı zedelenebilir. Bu durumda kendisi için kazancının ve saygınlığının düşmesine sebep olacak demektir.

Rüyada Yolunu Kaybetmek

Rüyada yolunu kaybetmek, rüya sahibinin yalan yanlış olan ve kulaktan dolma bilgilerle hareket edeceğine ve bu yüzden zarara uğrayacağına işaret eder. Kişi, gerçekliği olmayan işlere dalacak ve bu işten hem maddi hem de manevi anlamda zarar görecektir diye değerlendirilir.

Rüyada Yoldan Çıkmak

Rüyada yoldan çıkmak ya da doğru yoldan çıkmak meşru olmayan yani kanunlar karşısında yasal, hak katında da doğru olmayan yollara sapmaya, bu şekilde menfaat elde etmeye, kendine pay çıkarmaya çalışmaya ve kolay yoldan zengin olmanın hesaplarını yapmaya delalet eder.

Rüyada Ara Sokak Görmek

Rüyada ara sokak görmek, hak yolunu terk etmeye, yalan konuşmaya ve iftira atmaya yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çıkmaz Sokak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020