RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çinli Görmek

Rüyada Çinli Görmek

Rüyada çinli görmek, rüyayı gören kişinin emeklerinin ve çalışmalarının karşılığına er ya da geç ulaşacağı anlamına gelir. Çok çalışarak, yorularak, ezilerek, deyim yerindeyse eğilip bükülerek ama helal ve makbul olan kazanca ve dünya mallarına kavuşacağına, daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına ve hayatın tadını çıkaracağına tabir edilir.

İçindekiler

Rüyada Çinli Adam Görmek

Rüyayı gören kişinin imkânsız ve ulaşılmaz gibi görünen ve çevresindeki çok kişi tarafından ciddiye alınmayacak beklenti ve hedeflerinin gerçekleşeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin hayatıyla ilgili aldığı bazı kararlardan vazgeçmeyeceğine ve ısrarcı davranacağına bunun da kendisine gelecekte çok daha güzel bir hayat getireceğine yorulur.

Rüyada Çinli İle Karşılaşmak

Hayırlara alamet ve rüyayı gören kişinin gözünü diktiği yüksek yerlere ulaşmak için hayırlı kısmetler ve büyük fırsatlar elde etme şansına nail olacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu durumun kıymetini bilerek, eline geçecek olanakları en doğru şekilde kullanmayı bileceğine ve böylece karlı çıkmanın mutluluğunu yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Çinli Biriyle Konuşmak

Rüyayı gören kişinin şansının açılması sayesinde işinin gücünün rast gideceğine, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine tabir edilir.

Rüyada Çinli İnsan Görmek

Rüyada çinli insan görmek de tıpkı çinli görmek gibidir ve her iki rüyanın da aynı anlama geldiği kabul edilir. Rüyayı gören kişinin zar zor olsa da azmi sayesinde garanti olacak bir işe ve kazanca kavuşacağına rivayet edilir. Rüya sahibi yarınlarını güvence altına almak için var gücü ve nefesi ile mücadele edecek ve istediğini de almayı başaracak demektir.


Kaynak: rüyada Çinli görmek

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çinli Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020