RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çirkin Kadın Görmek

Rüyada Çirkin Kadın Görmek

Rüyada çirkin kadın görmek, genellikle tersiyle yorumlanır. Yani bu rüyayı gören kişi gerçek hayatında zarif, güzel ve akıllı bir kadınla karşılaşır ve onunla ilgili bazı olaylar yaşar. Bu rüya yakında çok güzel ve mutluluk verici havadisler yaşayacağınız anlamına da gelmektedir. Çirkin bir kadınla konuşan kişi, insanların sadece dış görünüşlerine ve maddi gücüne önem veren ve maneviyatla ilgilenmeyen bir yapıya sahiptir. Çirkin bir kadınla birlikte olmak, zina işlemeye veya günaha girmeye delalet eder. Böyle bir rüya gören kimse, kendisine helal olmayan bir kadınla veya erkekle aynı yerde yalnız kalır veya yapmaları doğru olmayan işleri yapar.

İçindekiler

Rüyada Çirkin Bir Kadınla Evlenmek

Rüyasında çirkin bir kadınla evlenen kimse, gerçek hayatında da yanlış bir birliktelik içinde olur. Bu rüya gönlünüzün istediği her şeyi yapacağınıza ve sadece dünya için yaşayıp ahireti tamamen unutacağınıza da delalet eder. Bazı âlimlere göre çok çirkin bir kadınla nikah kıyan, gerçek hayatında güzelliklere ve hayırlara kavuşur. Çirkin bir kadınla evlenip çocuk sahibi olmak, hayırsız işlere girişmeye veya kazancına haram karıştırmaya da yorumlanabilir.

Rüyada Çirkin Bir Kadını Öpmek

Rüyada çirkin bir kadını öpmek, zina işlemeye veya hata yapmaya delalettir. Bu rüyayı gören kimse, hayatında birtakım zorluklarla karşılaşır veya kendi yapacağı yanlış bir hareketten dolayı sıkıntı yaşar. Çirkin bir kadını öpen kişi, kötü bir haber alır. Bu rüya bazen de evlenmeye veya yeni bir işe girip mutsuz olmaya delalettir.

Rüyada Çirkin Bir Kadın Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında çirkin bir kadın gören kişi, iç dünyasında çeşitli huzursuzluklar yaşayan veya bazı sıkıntılarla mücadele eden bir kimsedir. Bazen de bu rüya, insanın içindeki çirkinliklerin ve suç arzusunun bir yansımasıdır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çirkin Kadın Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020