RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çiş Yapmak

Rüyada Çiş Yapmak

Rüyada çiş yapmak kişinin helali olmayan bir kimseyle birlikteliğine ve kendisine hayrı dokunmayacak bir işe, hem de bu işe fesat karıştırıldığını bile bile sermaye koymasına delalet eder. Rüyada çok çiş yapmak zenginliğe, bolluğa, malın ve kazancın artmasına yorulur. Rüyada çiş görmek kişinin kazancına hile ve fesat karıştığı anlamına gelir.

Bir kişi eğer rüyasında kendini karanlık ve görüntüsü net olmayan bir yerde çiş yaparken görürse bu, bilmediği bir yerden biri ile izdivaç yapacağı anlamına gelir. Bir kişi rüyada kendisini kutsal kitabın üzerine çiş yaparken görürse, bu kişinin çocuğu bir din adamı olacak ve ekmeğini bu meslekten kazanacaktır.

İçindekiler

Rüyada Sıkıştığını Görmek

Bir kişi rüyasında çok çişinin geldiğini ama çişini yapamadığı için çok sıkıştığını görürse eğer kazancını ve malını insanlardan kaçırmak ya da aklınca korumak için yollar arıyor ama bir türlü bulamıyor demektir.

Rüyada Çişini Yapamamak

Rüyada çişini yapamadığını gören kişi, çok olan malını harcamakta imtina ediyor demektir.

Rüyada Çişini Tutmak

Rüyada çişini tutan kişinin zor durumlara düşeceği ve fevri davranarak yanlış işlere girip hem para hem de zaman kaybedeceği şeklinde yorum yapılır.

Rüyada Yatağa Çişini Yapmak

Rüyada çişini altına yapan kişinin kendini Allah yolunda dini bütün bir kimse olmaya ve kalan ömrünü dini vecibeler yapmaya adayacağına işaret eder.

Rüyada Altına Çiş Yapmak

Rüyada altına çiş yaptığını gören kişinin istikbali parlaktır. Bu kişi zenginlik içinde rahat bir yaşam sürecektir.

Rüyada Tuvalete Çiş Yaptığını Görmek

Bir kişi rüyasında yatağa çiş yaptığını ve çişi de her yere bulaştırdığını görürse bu kişi hiç aç kalmaz. Evi bereketli, kazancı bol, cüzdanı para dolu olur. Hiç geçim sıkıntısı yaşamaz.


Kaynak: rüyada Çiş yapmak

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çiş Yapmak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020