RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çişini Yapmak

Rüyada Çişini Yapmak

Rüyada çişini yapmak, rüyayı gören kişinin bile bile hatalı ve yanlış yollara girerek kısa yoldan başarı, kazanç, mutluluk ve ün sahibi olmaya çalıştığına işaret eder. Az çalışarak bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşma düşüncesi içinde olmaya ve bu düşünceye uygun şekilde hareket etmeye alamet eder. Rüya sahibi Allah’ın makbul kılmadığı heveslere kapılacak demektir.

İçindekiler

Rüyada Çişini Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişinin dinden sapmasına ve günahkâr olmasına neden olacak işler yapacağına, ahiret inancını boşlayarak, gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına ve sadece dünya nimetleri ve zenginliği elde etmek için çalışacağına rivayet edilir.

Rüyada Tuvalete Çişini Yapmak

Bu rüya hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin ağız tadına, keyfe, sağlığa ve konforlu bir hayata kavuşacağına tabir edilir. Kolay bir hayata kavuşmaya, sıkıntılardan, zorluklardan, yokluktan, şanssızlıktan, uğursuzluktan ve kısmetsizlikten de kurtulmaya alamet eder.

Rüyada Küçük Çişini Yapmak

Rüya iki türlü tabir edilir. Rüya sahibinin uykusunda küçük çişini yaptığını gördüğü yer makbul bir yerse rüya sahibi için mutluluk verici olumlu gelişmeler meydana geleceği şeklinde yorumlanır fakat rüya sahibi uykusunda hiç olmadık bir yere küçük çişini yaptığını görürse o halde bu da canın sıkılmasına, işlerinin bozulmasına ve dolayısıyla da mutsuz olmasına neden olacak olayların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Büyük Çişini Yapmak

Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak aksiliklere işaret eder. Rüya sahibi içine düştüğü zor durumdan kurtulmak için hata üstüne hata yapacak ve deyim yerindeyse kurtulmak adına kötülüğe git gide daha çok batacak demektir.

Rüyada İdrar Yapmak

Rüya sahibinin rahata ereceğine ve kendisini kurtuluşa, mutluluğa, zafere ve başarıya götürecek yolları bulacağına, esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına d


Kaynak: rüyada Çişini yapmak

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çişini Yapmak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020