RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çita Görmek

Rüyada Çita Görmek

Rüyada çita görmek, rüyayı gören kişiye karşı art niyetler taşıyan ve kötü planlar içinde olan kimselere işaret eder. Rüya sahibinin gerek meslek gerekse aile hayatındaki mutluluğunu ve başarısını çekemeyen bazı kem gözlü kişilerin olduğu anlamına gelir ve kişinin bu kimselerin varlığını ve onların kötü enerjilerini fark edeceği şeklinde tabir edilir.

İçindekiler

Rüyada Çita Isırması

Rüyayı gören kişiye zarar verecek, onu üzecek, haksızlık edecek, iftira atacak bir kişiye delalet eder. Rüya sahibinin emeklerine ve fedakârlıklarına karşı kendisine nankörlük ve de vefasızlık edecek, bu nedenle de insanlara karşı güvenini ve iyi niyetlerini yok edecek tatsız bir olay yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Çita Kovalaması

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse ayağını kaydırmak için uğraşan gizli bir düşmanı olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin sırtından geçinmek ve onu geldiği noktadan aşağıya çekmek için hain düşünceler içinde olan birine yorulur.

Rüyada Çıta Saldırısı Görmek

Rüyayı gören kişinin düşmanına mağlup geleceğine, zor durumlarda kalacağına ve kötü günler yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibinin rakibi olan bir kişi tarafından kasıtlı olarak başarısızlığa sürükleneceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, yokluğa düşeceğine ve geçim sıkıntısı çekeceğine delalet eder.

Rüyada Çita Yavrusu Görmek

Rüyada çita yavrusu görmek iki şekilde tabir edilir ve hem olumlu hem de olumsuz şekillerde yorumlanır. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada çita yavrusu görmek, rüyayı gören kişinin bir evlat sahibi olacağına işaret ettiğini kabul ederken kimi rüya tabirleri de kişinin zayıf ve güçsüz bir düşmanla karşı karşıya kalacağı ile yorumlamaktadır.

Rüyada Çita Bal Görmek

Rüyayı gören kişinin rızkının genişleyeceğine, ticaretinin büyüyeceğine, evine bolluğun ve bereketin geleceğine, rüya sahibinin bu sayede daha rahat bir hayata kavuşarak yüzünün de güleceğine alamet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çita Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020