RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çivi Çakmak

Rüyada Çivi Çakmak

Rüyada çivi çakmak, laf dinlememeye ve kendi kafasının dikine giderek sürekli hatalar yapmaya alamettir. Genç kişiler için başlarını belaya sokacakları kimselerle yapacakları arkadaşlığın pahalıya mal olacağına, hatalarından ders almak yerine, hala aynı şekilde davranmaya devam ederek geleceklerini de mahvedeceklerine yorumlanır. Düz bir duvara çivi çaktığını gören kişiler aile düzenlerini yerle bir edecek davranışlar içine girerler veya eşlerine karşı kötü davrandıkları için ilişkilerini zedelerler. Tahta bir zemine çivi çakmak ise inanç konusunda kişinin öğrenmesi gereken daha çok şey olduğunu gösterir. Manevi anlamdaki zayıflığı ve şüpheleri de işaret eden rüya, ruhani açıdan gelgitler yaşandığını, kişinin içine attıklarını kimseyle paylaşmamasından dolayı doğru yolu görmek konusunda da sorunlar yaşadığını tabir eder.

İçindekiler

Rüyada Betona Çivi Çakmak

Çok sağlam temelli bir işe girişileceğinin haberini veren rüya, yapılacak işlerde en yüksek verimi elde etmeye ve karlı anlaşmalar sayesinde bir anda büyük güçlere sahip olunacağına, maddi varlığın dışında kişinin ruhani açıdan da son derece gelişmiş biri haline geleceğine tabir edilir. Betona çivi çakan kişilerin aile üyeleri arasında önemli bir bağ vardır ve rüya sahibi asla yalnız kalmaz. Başına ne gelirse gelsin ailesinden her zaman destek görür ve sevdiği kişiler onun hatalarında dahi yanında olurlar. Yaşam boyu sürecek kalıcı dostluklara, kişiyi kimseye muhtaç etmeyecek, başkalarına yardım edecek kudreti de sağlayacak bir işe sahip olmaya da yorumlanır.

Rüyada Tahta Duvara Çivi Çakmak

Manevi zayıflığın işaretidir ve kişinin inancını sağlamlaştırmak için nedenler aradığının, hayata bakış açısında değişiklikler olsa da istediği duruma gelemediği için ne yapacağını bilemediğinin işaretidir. İslami açıdan ele alınması gereken rüya, doğru yolu kalbinde bulacak olan kişinin, Allah’a sığınarak ve dua ederek, içtenliği, samimiyeti ve inancı sayesinde kurtuluşa ereceğini de bildirir.

Rüyada Çivi Çakmanın Psikolojik Yorumu

Doğrular ve yanlışlar konusunda yaşanan ikilemlerin işaretidir. Kişinin hayatında vermesi gereken bazı kararlarda aklı, mantığı ve duyguları arasında sıkıştığını ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çivi Çakmak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020