RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çizme Giymek

Rüyada Çizme Giymek

Rüyada çizme giymek, ne yazık ki rüyayı gören kimse için uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin işlerindeki başarısının düşmesine bu nedenle de geçim derdi içine girmesine neden olacak bazı engellerle karşılaşacağı ve bir süre bu zorlu durumu atlatmakla meşgul olacağı anlamına gelir. Üzülmeye, hastalanmaya, maddi güç kaybetmeye, huzursuz, keyifsiz ve mutsuz olmaya tabir edilir.

İçindekiler

Rüyada Çizme Giydiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin kapanması nedeni ile başarısızlık yaşayacağı, itibar kaybedeceği ve ticaret hayatında neredeyse silinme noktasına geleceği anlamına gelir. Bu durum rüya sahibini psikolojik olarak da etkileyecek ve bu aile içinde kötü günler yaşanmasına neden olacak demektir.

Rüyada Çizmek Giyip Çıkarmak

Rüya sahibinin kıvrak zekalı ve uyanık olması sayesinde kendini olmayacak hallere ve kötü durumlara düşürmekten kurtaracağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin tehlikeye, belaya ve melanete çok yaklaştığı bir anda hemen kısa yoldan geri döneceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Beyaz Çizme Giymek

Rüyayı gören kişinin büyük umutlarla, temiz duygu ve düşüncelerle çıktığı bir yolda hayal kırıklığı yaşayacağına ya da böylesine güzel niyetlerle çaldığı kapıların yüzüne kapanacağına rivayet edilir ve şanssızlık yaşamaya yorulur.

Rüyada Siyah Çizme Giymek

Rüyada siyah çizme giydiğini gören kişi Allah’ın lütufları ile karşılaşacaktır diye kabul edilir. Ondan gelecek iyiliğe, mutluluğa, şifaya, rızka ve huzura işaret eder. Rüyayı gören kişinin Allah’ın izniyle muradına ereceğine alamet eder.

Rüyada Kırmızı Çizme Giymek

Samimi duygularla sevilmeye ve sevmeye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin sevdiği kimseden karşılık göreceğine, o kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına ve birlikteliğini de evlilikle taçlandıracağına işaret eder. Gerçek mutluluğu ve aşkı yaşama şansına nail olmaya yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çizme Giymek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020