RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çizmek

Rüyada Çizmek

Rüyada çizmek, çizilen şeyin ne olduğuna göre ya da neyin üzerine çizildiğine göre anlamlandırılmalıdır. Kurşun kalemle bir deftere hayvan figürleri çizmek kişinin merhametine ve vicdanının sesini dinleyen biri olduğuna, insan resmi çizmek ise bilim alanında çalışmaya, tıp eğitimi alınacağına veya polislik, avukatlık gibi insan hayatını kurtarmak ve iyileştirmek adına hizmetler verileceğine alamettir. Dini bir sembol yahut cami gibi bir resim çizdiğini görmek ise bayanlar için kapanmaya, İslami kurallara uygun yaşamaya, eş olarak da kişiyle aynı hayat ve inanç görüşüne sahip birini seçmeye yorumlanır. Çocuk resmi çizdiğini görenlerin evlatları olur. Kır veya doğa manzarası çizmek ise yaşlılık zamanlarını kimseye el açmadan, ayakta dimdik durarak ve ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşmadan geçirmek manasına gelir.

İçindekiler

Rüyada Yağlıboya Resim Çizmek

Güzel bir manzara resmi çizdiğini görmek hayallere ulaşmak anlamına gelir ve kişinin yıllarca olmasını istediği bir dileğe kavuşması sonucu yaşayacağı büyük mutluluğa delalet eder. Deniz manzarası çizdiğini görenlerin borçları biter, rahata ererler ve geleceklerinde maddi konularda sıkıntılar da yaşamazlar. Çiçek resmi çizenlerin ahiret hayatları güzel olur ve tüm günahlarından tövbe edip, daha güzel bir geleceğe adım atarlar. Hayırlı evlatlara sahip olan kişinin aile huzuru için elindeki her şeyi kullanacağını da tabir eder.

Rüyada Karakalem Resim Çizmek

Rahata ermek için ve borçları tamamen sonlandırmak için kişinin bir müddet daha beklemek zorunda kalacağına yorumlanır. Bir süre daha aynı şekilde yaşayıp sabretmek gerektiğine, sonuçları ne olursa olsun haktan yana olmaya devam etmekte ısrar edilmesi gerektiğine de alamettir. Huzursuzluk ve buhran sonucu içine kapanan kişilerin kendilerine uzanan yardım elleri sayesinde nihayet eski güzel günlerine kavuşacaklarına da delalettir.

Rüyada Çizmenin Psikolojik Yorumu

Kinle dolmak, kendisine yapılan en küçük kötülüğü ya da söylenen en ufak yalanı dahi affetmeyen rüya sahibinin giderek daha da öfke dolu günler geçirdiğini işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çizmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020