RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çocuğunu Dövmek

Rüyada Çocuğunu Dövmek

Rüyada çocuğunu dövmek, geçirilecek güzel günlere ve hak edilmiş helal kazanca işaret ederken, kişinin devlet mertebesinde önemli mevkilere ulaşacağına da işaret eder. Rüyanızda çocuğunuza vurduğunuzu görürseniz, aydınlığa çıkar ve sıkıntılarınızdan kurtulursunuz. Tüm istekleriniz gerçekleşir ve kısmetlerinizde de büyük artışlar olur. Olumsuz açıdan yorumlandığında ise, sakladığınız bazı sırların beklenmedik şekilde ortalığa saçılacağına, bu nedenle sıkıntılı zamanlar yaşayacağınıza ve huzurunuzu bozulacağına delalettir.

İçindekiler

Rüyada Oğlunu Dövmek

Rüyanızda oğlunuzu dövdüğünüzü görüyorsanız ve memursanız iyi bir mevkiye erişirsiniz. Aynı zamanda yapacağınız işlerle isminiz ün kazanır ve gönül ilişkilerinizdeki pürüzler de son bulur. Bugüne dek olması için sabırla beklediklerinizin gerçekleşeceğine, çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine ve hayatınızın bundan sonraki kısımlarına şansın sizden yana olacağına delalettir. Olumsuz açıdan mevcut şansınızı yitireceğiniz anlamına da gelir. Yakınınızda pintilik yapan birinin olduğuna ve maddi yönden de zor günler geçireceğinize tabir olunur. Sağlığınızın bozulacağına da yorumlanabilir.

Rüyada Birine Tokat Atmak

Rüyanızda tokat attığınız kişinin çok hatalı davranışlarda bulunduğuna ve girdiği yolun ona zarar vereceğine, sizin de onu bu yanlıştan döndürmek için uyarıda bulunacağınıza işarettir. Rüyasında tokat atan kişi, bir yakınına önemli bir yardımda bulunur ve dövülen kişinin gelecek hayatı da başarılarla dolu olur. Tersine yorumlanan rüyalardandır ve bir kimseye iyilikte bulunmaya ve hayırlı işler yapmaya tabir olunur.

Rüyada Başkasının Çocuğunu Dövmek

Rüyasında başka birinin çocuğunu döven kişinin etrafında şefkatli ve iyi yürekli yaşlı birinin olduğuna işarettir. Kişinin istediği konularda güçlü olacağına, fakir ise açılacak şansı ve artacak geliri ile beraber daha refah içinde bir hayata kavuşacağına da delalettir. Rüyasında başka birinin çocuğunu dövdüğünü gören kişi beklemediği bir altın ziynet hediye alır ve büyük bir mutluluk yaşar. Olumsuz olarak da kişinin keder veren bir olay karşısında sıkıntıya düşmeye yorumlanırken, sosyal alanda saygınlığın da kaybedileceğine yorumlanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çocuğunu Dövmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020