RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çocuğunu Kaybetmek

Rüyada Çocuğunu Kaybetmek

Rüyada çocuğunu kaybetmek, aksi şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin hayır, fayda ve şifa bulmasına, sorunlarını çözmesine, işlerinde başarı sağlamasına, mutluluk ve sevinç verici olaylarla karşılaşmasına ve hayatını dolu dolu yaşamasına delalet eder. Rüyada çocuğunu kaybetmek, rüya sahibi için ömür boyu geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına tabir edilir. Bazen de, yani rüyanın niteliğine bağlı olarak sıkıntı ve zahmet anlamına gelebilir. Rüya sahibinin yaşayacağı bazı zorluklar ve üzüntüler olacağı şeklinde de tabir edilebilmektedir.

İçindekiler

Rüyada Çocuğunun Kaybolduğunu Görmek

Borçlardan ve dertlerden kurtulmaya delalet eder. Rüya sahibinin, umutsuzluğa kapılmasına ve kaygılara düşmesine neden olan her şeyden kurtulacağına ve esenlik bulacağına, olaylara daha pozitif yaklaşıp, işlerini sabırla yoluna koyacağına işaret eder.

Rüyada Çocuğunu Kaybetmek ve Sonra Bulmak

Rüya sahibinin yolunda giden hayatında bazı aksilikler yaşanmasına, insanlarla arasında münakaşalar ve anlaşmazlıklar çıkmasına, bazı konularda pek çok kişiyi karşısına alıp yalnız başına yoluna devam etmesine ve bu nedenle ayakları üzerine basmak için gayret göstermesine tabir edilir.

Rüyada Çocuğunu Kaybetmek ve Ağlamak

Büyük bir mutluluk yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibinin umduğunu bulmasına, beklediği müjdeli haberi almasına, sevdiği kişiyle kavuşup muradına ermesine yorulur. Şans anlamına gelir, bu rüyayı gören kişinin hayatında hiçbir zaman çözemeyeceği bir sorunu olmayacak demektir.

Rüyada Çocuğunun Ölmesi

Rüya sahibinin hayat yolu ile tabir edilir. Rüyasında çocuğunun öldüğünü gören kişinin, yaşlanarak, yatağında huzur içinde öleceği tabir edilir.

Rüyada Ağlamak

Hayır bulmaya işaret eder. Rüyasında ağladığını gören kişi hem ticaret hayatında ortaklık ettiği kişilerden hem de ailesinden fayda görecektir. Yani rüya sahibinin çevresinde yaramaz kimse yoktur hepsi kendisine en az bir kaşık su verecek kadar hayırlı kimselerdir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çocuğunu Kaybetmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020