RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çocuğunun Öldüğünü Görmek

Rüyada Çocuğunun Öldüğünü Görmek

Rüyada çocuğunun öldüğünü görmek, tersine yorumlanır ve evladı olanların ömürlerinin uzayacağını müjdeler. Kişinin çocuklarının güzel ve başarılı bir hayata sahip olacaklarını, uzun ömürlü olmalarının yanı sıra asla büyük sağlık sorunları yaşamayacaklarını bildirirken, hasta çocuğu olanların da şifa bularak mutluluktan ağlayacaklarını ifade eder. Hassas bir dönemden geçildiğini bildiren rüya, kişinin psikolojik olarak yeniden güçleneceğini, kendisini ayağa kaldıracağı gibi, eskisi gibi neşeli ve hırslı biri haline geleceğini tabir eder. Rüya sahibinin gençlikten olgunluk çağına geçişini ve hayatını düzene sokarken geleceğini düşünerek adımlar atacağını da bildirir. Çocuğunun öldüğünü gören kimse tersine evladından hayır görür ve sevgi dolu çocuklar büyütür.

İçindekiler

Rüyada Çocuğunun Öldüğünü ve Tekrar Dirildiğini Görmek

Gerçekte ölmüş çocuğunu dirilmiş görmek, onun adına yapılacak bir iyiliğin ve hayrın, duaların habercisidir. Çocuğu yaşayan ama rüyada ölüp dirilmiş olduğunu görmek ise, yapılacak bir hatayla ailevi mutluluğunu bozacak olan rüya sahibinin aklının başına geleceğini, pişmanlığını dile getirerek kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğini de tabir eder. Zor günlere, gereksiz konuşmalar yapan ve dedikoduya meyilli insanlarla tanışılacağını bildiren rüya, hastalıktan mecalsiz kalmaya ve bir müddet dinlenmek zorunda kalınacağına da haber verir.

Rüyada Çocuğunun Öldüğünü ve Gömüldüğünü Görmek

Kötü günlerin kişinin ruh sağlığını bozacağını ve kendisini mutsuz hissedeceğini, aile bağlarındaki zayıflamayla beraber hayattan da tat almayacağını, kendisini işine vakfedeceğini, çevresindeki kimselerin acılarını, üzüntülerini fark etmeyeceğini işaret eder. Ümitsizliğe kapılmaya ve başa gelen olumsuzlukların bitmeyeceğine inanmaya, aşırı karamsar bir tablo içinde yaşamaya da tabir edilir.

Rüyada Çocuğunun Öldüğünü Görmenin Psikolojik Yorumu

Evlat acısı yaşayan veya evladının hayatından endişe duyan kimselerin sıklıkla gördüğü rüya, aynı zamanda sevilen kimselerin başına bir şey gelmesinden duyulan korkuya da yorumlanır. Kişinin çok duygusal olduğunu, olaylara nesnel bakamadığını ve sürekli tedirginlik içinde yaşadığını da işaret eder.


Kaynak: rüyada Çocuğunun Öldüğünü görmek

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çocuğunun Öldüğünü Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020