RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çocuk Bakmak

Rüyada Çocuk Bakmak

Rüyada çocuk bakmak, kişinin duyguları ile hareket eden ve her zaman başkalarının da iyiliğini düşünen, sosyal yardımlaşma konularında öncü olan biri olduğuna, liderlik pozisyonunda olacağı bir işte görev alacağına alamettir. Çocuk bakmak yeni bir sorumluluk almak veya kişiye yüklenen yeni bir görev manasına da geldiği için, özellikle devlet kademelerinde çalışan kimselerin geçici görevle başka bir şehre ya da ülkeye tayin olacaklarını tabir eder. Zor durumda olan kimselere yardımcı olmak için varını yoğunu ortaya koyan kişinin başarılı projeleri ile devlet büyüklerinin de ilgisini çekeceğine, ödüllendirileceğine ya da işinde terfi ettirileceğine işarettir. Küçük bebek bakmak, yeni bir işe girmek ya da küçük bir dükkan açıp işletmeye başlamak demekken, daha büyükçe bir erkek çocuk baktığını gören kişiler kendi işlerinin patronu olurlar.

İçindekiler

Rüyada Erkek Çocuk Bakmak

İyi haberlerle beraber yeniden eskisi gibi neşelenmek, keyif içinde yaşamak manasındadır. Hamile bayanlar için sorunsuz bir doğuma ve evlatlarının çok hayırlı biri olacağına alamettir. İyi bir evlilik yapmak, dürüst bir eşe sahip olmak, hayatı boyunca iyi insanlarla karşılaşmak şeklinde de yorumlanan rüya, aynı zamanda bol kısmet ve nasip anlamındadır. Sıkıntı görmeden, kendi ayakları üstünde duran biri olmak, başka kimselerin kıskançlığına maruz kalmak olarak da tabir edilir.

Rüyada Kız Çocuk Bakmak

Kişiyi rahatsız eden bir durumun kısa bir süre daha süreceğine, sabırla beklemek gerektiğine işarettir. Kız çocuğu bakmak rüya sahibinin kendisinden küçük biriyle evlenip yeni bir evlada sahip olacağına, bazen de ikinci ya da üçüncü evliliklere tabir edilir.

Rüyada Çocuk Bakmanın Psikolojik Yorumu

Çocuk özlemine işaret ettiği gibi, kişinin aşırı anaç ve şefkatli bir yapıya sahip olduğunun da alametidir. Psikolojik açıdan rüya sahibinin çoğalma isteğine, soyunu sürdürme konusunda takıntı yapmasına ve kendi evlatları olmasa da evlatlık alarak içindeki eksik duyguları tatmin etmeye çalıştığına işarettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çocuk Bakmak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020