RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çocuk Doğurmak

Rüyada Çocuk Doğurmak

Rüyada çocuk doğurmak, rüyada görülen çocuğun cinsiyetine bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanır. Rüyayı gören kişi eğer bir kız çocuğu doğurduğunu görürse, çok güzel, hayırlı ve bereketli olaylar ile karşılaşacağına, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine rivayet eder. Eğer rüya sahibi erkek çocuk doğurduğunu görürse, çok kötü, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına ve neredeyse her gününün kavga ve dövüşle geçeceğine yorumlanır.

İçindekiler

Rüyada İkiz Çocuk Doğurmak

Rüya sahibinin, iş hayatında yapacağı bir çalışma ya da ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok küçük bir miktar para kazanacağına, bu sayede çok güzel işlere gireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Çocuk Doğurmak ve Emzirmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, bu sayede çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına ve bu güçten yararlanarak çevresindeki insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına tabir eder.

Rüyada Erkek Çocuk Doğurmak

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor ve sıkıntılı dönemler yaşayacağına, parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine ve çok büyük üzüntüler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Çocuk Doğurduğunu Görmek

Görülen çocuğun cinsiyetine göre yorumlanır. Rüyada kız çocuk doğurmak, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşılacağına, sorunların en kısa zamanda sona ereceğine ve endişe veren olayların biteceğine işaret eder. Eğer erkek çocuk görülürse, çok kötü durumlarla karşılaşıp zor durumlara düşüleceğine rivayet eder.


Kaynak: rüyada Çocuk doğurmak

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çocuk Doğurmak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020