RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çocukluk Arkadaşı Görmek

Rüyada Çocukluk Arkadaşı Görmek

Rüyada çocukluk arkadaşı görmek, güzel ve hayırlı olayların başlangıcını işaret eder. Kişinin sevdiği ve değer verdiği birinden göreceği büyük ve önemli yardıma alamettir. Rüya sahibinin yaptığı yanlışlarda kendisine her zaman anlayış gösterecek, destek olacak, hoşgörülü arkadaşlara ve iş konusunda doğru yolu işaret edecek bir amire alamet ettiği gibi, çalışma arkadaşları konusunda şanslı olunacağını, kişinin kusurlarını aramak yerine, açıklarını kapatacak kişilerle ahbaplık edileceğini bildirir. Güvenilen kişilerle ya da bir kimse ile ortaklık yaparak kendi işinin başına geçecek olmaya, ortaklı şekilde çok uzun yıllar çalışılarak, maddi açıdan da iyi bir konuma gelineceğine delalettir. Çok iyi anlaşılan, beraber iyi vakit geçirilen arkadaşlara sahip olmak, anne ve babanın gözünü arkada bırakmayacak bir hayat kurmak, gençler için de sorumluluklarının bilincinde olduklarını ispatlayacakları bir işe başlayacakları manasına gelir.

İçindekiler

Rüyada Çocukluk Arkadaşı İle Konuşmak

Aileyi de ilgilendiren bir meselede çözüm bulmakta zorluk çeken rüya sahibinin yardımına koşacak sevilen bir dosta alamettir. Aynı zamanda geçmişten gelen bir borcun ya da kapatılması zaman alan bir ödemenin de aile yardımıyla hallolacağının müjdesini verirken, ihtilaflı durumlar yaşayanlar için sulh ortamının sağlanıp, iyi bir anlaşmaya varılacağının da tabiridir.

Rüyada Çocukluk Arkadaşı İle Küsmek

Yanlış anlamalar yüzünden kişinin arasının açılacağı arkadaşlara alamet eden rüya, güvensizlik doğuran durumların ortasında kalmak yüzünden kişinin kendisini aklamak zorunda kalacağına işarettir. Çok önemli olmasa da bir süreliğine kafa karıştıran konularla uğraşmak, dedikodu türü meselelere kafa yormak manasına da gelir. Rüya sahibiyle alay eden ve kalbini kıran, kibirli bir tanıdık yüzünden yaşanacak can sıkıntısına da delalettir.

Rüyada Çocukluk Arkadaşı Görmenin Psikolojik Yorumu

Çok hassas, alıngan ama aynı zamanda vefalı bir kişiliğin göstergesidir. Kişinin en küçük ayrıntıları dahi zihninin derinliklerine kazıdığını, anılarına sıkı sıkıya bağlı olduğunu ifade eden rüya, dışa dönük ve duygusal biri olunduğunun da ifadesidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çocukluk Arkadaşı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020