RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çok Ayakkabı Görmek

Rüyada Çok Ayakkabı Görmek

Rüyada çok ayakkabı görmek, eğer ayakkabılar rüya sahibininse büyük mal ve mevkiye, hizmetçilere, kişinin para kazanmasına, yakın zamanda makam sahibi olmaya işarettir. Rüyada bir sürü ayakkabının bir yerde olduğunu görmek, yeni bir işe girip o işte yükseleceğinize ve büyük başarı elde edeceğinize yorumlanır. Rüyada teki olmayan ayakkabılar, hayırlı olmayan kazanca ve kendisine faydası olmayan işler peşinde koşmaya işarettir. Rüyada ayakkabılar kapısının önünde görmek, yakında evinize gelecek çok sayıda misafire ve bu misafirlerden göreceğiniz hayra yorumlanır.

İçindekiler

Rüyada Ayağı İncitmeyen Ayakkabı Görmek

Rüyasında ayağına tam gelen, ferah ve incitmeyen bir ayakkabı giyen kişi, güç ve kuvvet kazanır; aynı zamanda bu rüya menfaat elde etmeye, zafer kazanmaya, kişinin her anlamda büyük başarılar göstermesine delalet eder. Bu rüyayı gören kişi ünlü bir yerde işe başlayarak orada bir gruba liderlik eder. Aynı zamanda bu rüya, yöneticiliğe, emrinde insan çalıştırmaya, rahat bir eve taşınmaya, mesken değişikliğine de işaret etmektedir. Rüyasında rahat bir ayakkabı giyen kimse, sonu iyi bitecek ve kişiye hayır getirecek bir yolculuğa çıkar.

Rüyada Ayakkabının Delindiğini Veya Yırtıldığını Görmek

Rüyada delik ayakkabı, gittiğiniz bir yolculuktan dönmeyip orada ikamete edeceğiniz anlamına gelmektedir. Rüyasında delik bir ayakkabı giyen kişi uzun bir seyahate çıkar. Yırtık ayakkabı kişinin doğru yoldan ayrılmasına ve yanlış yollara sapmasına; kendisine fayda vermeyecek ilim peşinde koşmasına ve aile hayatında çeşitli huzursuzlukla yaşanmasına delalet eder.

Rüyada Çok Ayakkabı Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada çok ayakkabı görmek, kişinin içindeki yolculuk yapma veya yer değiştirme isteğinin bir göstergesidir. Gerçek hayatında bulunduğu mekandan ve hayat koşullarından hoşlanmayan kişi, böyle bir rüya ile içindeki isyanı ve her şeyi terk etme isteğini yansıtmaktadır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çok Ayakkabı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020