RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çok Yılan Görmek

Rüyada Çok Yılan Görmek

Rüyada çok yılan görmek, o senenin bol yağışlı geçeceğinin habercisidir. Çoğu alime göre bu rüya genellikle yağışa işaret eder. Bulunduğu şehirde bir sürü yılanın olduğunu ve sokaklarda gezdiğini görmek o beldeye büyük bir yağışın geleceğine ve bazen de bu yağışın zarar vereceğine delalettir. Rüyada çokça yılan görmek bazen de sizi çekemeyen ve kötülüğünüzü isteyen birtakım kimseler olduğu anlamındadır. Böyle bir rüyayı gören kişi, dost görünümlü düşmanlarla ilişki içerisine girer ve onlarla vakit geçirir. Bazı alimlere göre ise bu rüya, düşman askerlerine, o beldenin düşmanlar tarafından zapt edilmesine, bir toplulukta nifak yaratan ve insanları kötülüğe sevk eden kimselerin çıkmasına işaret eder.

İçindekiler

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada görülen yılan genellikle düşmandır. Bu rüya kişiye kötülük yapan ve onun hakkında fitne çıkaran hayırsız ve kötü kalpli bir adama işaret etmektedir. Kendi evinde yılan gören kişi, ailesinden gelecek bir kötülüğe maruz kalır. Evindeki yılanı öldürmek ise akrabaları arasındaki düşmanı bulmaya işarete der. Rüyada yılanı iş yerinde görmek, çalışmalarınızı sekteye uğratmaya çalışan kötü kalpli bir adama yorumlanır.

Rüyada Yılanların Arasında Olmak

Rüyada birçok yılan olduğunu ve kendinizin de bunların arasında bulunduğunuzu görmeniz, çokça düşmana sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Rüyada irili ufaklı yılanlar farklı tehlikelere sebep olacak düşmanlardır. Bazen de bu rüya bol miktarda yağmur yağmasına ve size ulaşacak rahmete delalet eder.

Rüyada Çok Yılan Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada görülen çok miktarda yılan içinizdeki korkulardır. Hayata karşı temkinli davranan ve yaşadıkları olayların genellikle kötü taraflarını gören kişilerin, içlerindeki bu endişelerini yansıtan bir rüyadır. Bazen de bu rüya çevrenizde size zarar vermek isteyen düşmanlarınıza karşı olan çekincelerinizi yansıtmaktadır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çok Yılan Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020