RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çorap Almak

Rüyada Çorap Almak

Rüyada çorap almak, eğer yeni ve güzel bir çorapsa dünyalığınızın güzel olmasına, mal mülk edinmeye, kişinin maddi anlamda büyük başarılar kazanmasına işarettir. Rüyada güzel kokan bir çorap görmek, hem de dünyada hem de ahiret yaşamında güzel bir isimle anılıp, övüleceğinize ve takdir göreceğinize; pis kokan çorap ise beddua almaya veya lanet etmeye delalet eder. Rüyada çorabı çalınan veya kaybolan kişi zekâtını veremez veya malında hayırlı yollarda sarf etmez. İpek çorap görmek, asil bir kadına; pamuklu çorap ise iyi huylu ve güzel ahlaklı bir kadına işarettir. Rüyada çorabın yanması, eşinizle kavga etmeye veya yardımcınızın sizi terk etmesine yorumlanmaktadır.

İçindekiler

Rüyada Renkli Çorap Görmek

Rüyada görülen çorap genellikle rengine göre yorumlanmaktadır. Rüyada kırmızı çorap görmek, iffetli, ahlaklı, bütün bunların yanında gösterişli ve güzel bir hanıma sahip olmaya; sarı çorap, hastalıklı bir hanıma; siyah çorap asil ve zarif bir kadına veya yardımcıya; mavi çorap, isteklerin gerçekleşmesine, çalışkan ve görgülü bir kadına; beyaz çorap ise güzel ahlaka, iyi huya ve salih amellere işarettir.

Rüyada Çorap Giymek

Rüyada çorap giymek emniyete, huzura, kişinin başına gelecek güzel olaylara, hayırlı bir habere ve mutluluğa işarettir. Rüyada sıcak bir çorap giymek, ileride huzurlu ve mutlu bir ailenizin olacağına; yünden çorap giymek zenginleşmeye ve servet edinmeye; ipek çorap giymek ise güzel mekânlarda asil insanlarla birlikte olmaya işarettir. Çorap giymek genellikle bekarlar için evliliktir. Bu nedenle rahat ve yeni bir çorap giydiğini gören kişi aynı şekilde bir aileye kavuşur.

Rüyada Çorap Almanın Psikolojik Tabiri

Rüyada çorap almak, kişinin özlemini duyduğu sıcak ve güzel bir aile ortamının göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi hayatında huzur ve mutluluk arayışı içerisindedir.


Kaynak: rüyada Çorap almak

Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çorap Almak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020