RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çorap Giymek

Rüyada Çorap Giymek

Rüyada çorap giymek, rüyayı gören kişinin, dini esaslara göre malının belli bir kısmını sadaka olarak vererek malının ve kazancının daha hayırlı ve daha bereketli olmasını sağlayacağına, yerine getirdiği bu dini kural sayesinde çok büyük sevaba kavuşacağına, canına ve malına gelebilecek olan kazalardan ve belalardan korunacağına işaret eder.

Rüyada çorap görmek, rüya sahibini çok mutlu edecek ve beraberinde çok hayırlı kazançlar getirecek bir haber alacağına ve bu haber sayesinde çok mutlu olacağına hatta sevinçten havalara uçacağına rivayet eder.

İçindekiler

Rüyada Yırtık Çorap Giymek

Rüyayı gören kişinin, çok sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, maddi ve manevi olarak çok sorun ve üzüntü yaşayacağına, uzun bir zaman boyunca borç içinde olacağına, el attığı her işte sorun yaşayarak çok büyük ve geri dönüşü olmayan yanlışlar yapacağına alamet eder.

 Rüyada Külotlu Çorap Giymek

Rüya sahibinin, etrafındaki insanlar tarafından ortaya atılacak çok kötü ve yıpratıcı şeylerden çok büyük üzüntü duyacağına, sıkıntılı dönemler geçireceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılara gireceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin,  hanesini çekip çeviren ve çeşitli ihtiyaçlarını gören kişilere tabir edilir.

Rüyada İnce Çorap Giymek

İş hayatında ve aile hayatında sıkıntılı zamanlar geçiren ve maddi ve manevi olarak çok büyük zorluklar yaşayan rüya sahibinin, oturup kısa bir süre dinlenmesi ve nefes alması gerektiğine ve bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için bir çıkış yolu bulabileceğine delalet eder.

Rüyada Kirli Çorap Giymek

Rüyayı gören kişinin, etrafındaki insanlardan birisinin, yaptığı terbiyesizce ve görgüsüzce hareketlerden ötürü başka insanlar arasında gizli gizli konuşulmasına çok kızdığına ve bu yüzden dedikodu yapan insanlar ile ilişkisini kestiğine işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çorap Giymek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020