RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Çukur Kazmak

Rüyada Çukur Kazmak

Rüyada çukur kazmak, rüyayı gören kişinin, çok büyük miktarda para ya da mal getirecek biri işi yapmak için yola çıktığı ortaklarına hile yapacağına ancak daha sonra yaptığı hilenin anlaşılması ve boşa çıkmasından ötürü kendisine geri dönüp canını çok yakacağına delalet edilir.

İçindekiler

Rüyada Su Yolu Kazmak

Rüyada su yolu kazmak, rüyayı gören kişinin, yaptığı işlerden ve ortaya çıkan sorunlardan ötürü içine düştüğü sıkıntıları ve çaresizlikleri çözmek ya da farklı şekilde halletmek için resmi kurumlara yani devlet kapısına başvurmasına işaret edilir.

Rüyada Duvar Dibi Kazmak

Rüyada duvar dibini kazdığını gören kişinin, gerçekleştireceği bir çalışma ya da gireceği bir iş sayesinde çok büyük miktarda para ya da mal kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Taşın Altını Kazmak

Rüyada taşın altını kazdığını gören kişinin, yaşadığı sorunları bir nebze olsun ortadan kaldırmak ve sıkıntılarından kurtulmak için zalim, kendini beğenmiş ve kötü kalpli birisinden iş isteyeceğine delalet edilir.

Rüyada Dağı Kazmak

Rüyada dağı kazdığını görmek, rüya sahibinin, uzun zamandır yapmak istediği bir işte insanlar tarafından sevilmeyen, kötü ve karanlık işlerle uğraşan bir kişiden yardım istemesine mal almasına ya da bir ortaklık kurmasına işaret edilir.

Rüyada Derin Bir Çukura Gittiğini Görmek

Rüyada derin bir çukura gittiğini görmek, aile hayatında ve iş hayatında uzun bir süre sıkıntı ve yokluk çekileceğine ancak daha sonra işlerin düzelmesi ile tekrar bolluk ve berekete kavuşulacağına yorumlanır.

Rüyada Çukurdan Çıktığını Görmek

Rüyada çukurdan çıktığını görmek, rüyayı gören kişinin, yaşadığı zor durumların en kısa süre içinde düzeleceğine ve örneğin hastaysa hastalıktan kurtulup eski haline döneceğine ve eşi ile arasında herhangi bir sorun varsa eğer çok çabuk bir şekilde ortadan kalkacağına işarettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Çukur Kazmak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020