RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Dar Görmek

Rüyada Dar Görmek

Rüyada dar görmek, genellikle parasal açıdan kişinin çok dikkatsiz davranması sonucunda yaşayacağı sıkıntıya işaret eder. Mali zorlukların üstesinden gelebilmek için borç alacak olan rüya sahibinin geri ödemede sorunlar yaşayacağını ve işini değiştirmek isteyeceğini de alamet eden rüya, mevcut koşulların kişiyi giderek daha da zor bir duruma sokacağının da haberini verir.

İçindekiler

Rüyada Dar Pantolon Görmek

Çok büyük bir sıkıntının yaşanmasına ve kişinin tüm hayatının bir süreliğine değişeceğine, alışkanlıklarını değiştirmek zorunda kalacağı gibi, konforundan da ödün vereceğine alamettir. Dar siyah pantolon giydiğini görmek acı içinde bir bekleyiş veya kötü haber almaya yorumlanırken, yeşil, dar bir pantolon görmek ise refaha kavuşmak için bir süre daha aynı koşullarda yaşamak gerektiğine ve sabırla beklemeye alamettir. Beyaz dar pantolon ise evlilik konusunda acele eden rüya sahibinin daha sonra yaptığı seçimin iyi olmadığını ve evleneceği kişi ile aralarında anlaşmazlıklar çıkacağını bildirir. Para konusunda aşırı çıkarcı biri ile tanışmak ve menfaat düşkünü kimselerle arkadaşlık yapmak anlamına da gelir.

Rüyada Dar Etek Giymek

Bekar bir bayanın dar bir etek giydiğini görmesi çevresinde kendisi hakkında kötü dedikodular yapan kimselerin varlığına ve iffetsiz bir yaşam sürdüğüne yorumlanır. Evli bir bayanın dar etek giymesi ise eşinin aşırı kıskançlığı nedeni ile kavga yaşayacağına ve kendisini eleştiren aile büyükleri yüzünden zor zamanlar yaşayacağına alamettir. Bir erkeğin dar etek giydiğini görmesi ise özel hayatında birden çok kadınla ilişkisi olduğuna ve aile hayatının tehlikeye girdiğine tabir edilir.

Rüyada Dar Görmenin Psikolojik Yorumu

Çıkmazda olduğunu düşünen, sorunlarından hiçbir şekilde kurtulamayacağına inanan ve aşırı pesimist düşünen kimseleri sembolize eder. Genel olarak inançsızlığın da simgesi olan rüya manevi hayatın yavanlığına ve kişinin inanç konusundaki eksikliğini başka konulara yönelerek gidermeye çalıştığına da alamet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Dar Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020