RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Dilim Görmek

Rüyada Dilim Görmek

Rüyada dilim görmek, kazancın yetersiz olması, her ne kadar çalışılsa da istenen sonuca ulaşamamak demektir. Kendi hayatını idame ettirecek kadar kazanç elde etmeye çalışan rüya sahibinin, emellerine ulaşabilmesi için daha fazlasına ihtiyaç duyacağını ancak eline geçen fırsatların uygun olmayacağını, bir süre daha aza kanaat getirerek yaşamak zorunda kalacağını ifade eder. Dilim olarak görülen nesne veya yiyeceğe göre tabir etmek çok daha doğru olacaktır.

İçindekiler

Rüyada Dilimlenmiş Ekmek Görmek

Kazancını paylaşmak, aile içinden veya yakın kişilerden birinin eğitim masraflarını üstlenmek, elindekini yoksullarla, ihtiyacı olan kimselerle bölüşmek, sevap işlemek ve manevi açıdan zengin biri olmak demektir. Rüya sahibinin alçakgönüllü, şükür bilen, herkese hakkaniyetli davranan biri olduğuna yorumlanan rüya aynı zamanda İslami koşullara uygun yaşayan, hayatını her zaman doğrulukla devam ettiren biri olunduğunu da ifade eder.

Rüyada Dilimlenmiş Çiğ Et Görmek

Hayra yorulmaz ve üst üste gelecek aksilikleri, sorunları işaret eder. Kişiyi her seferinde biraz daha ümitsizliğe itecek olumsuzlukların yaşanacağını bildiren rüya, sabırlı olmak konusunda da uyarı verir. Acele karar vermeden, doğru durum analizi yapmanın içinde bulunulan problemlerin çözümünde etkili olacağını, hastalık söz konusu ise, çok uzun sürmeyeceğini delalet eder.

Rüyada Meyve Dilimleri Görmek

Tatlı bir meyveyi dilimler halinde görmek arka arkaya gelecek güzel haberlerin, küçük ama kişiyi mutlu edecek gelişmelerin müjdecisidir. Ekşi bir meyvenin dilimleri ise, yaşanan mutluluğa nazar değeceğini, özellikle evli kimselerin yakın çevrelerinde mutluluklarına göz diken düşmanların varlığını bildirir.

Rüyada Dilim Görmenin Psikolojik Yorumu

Sorunlardan beslenmek manasına gelir. Rüya sahibinin mutlu olabileceği halde sürekli olarak yaşanan olayları didiklediğini, her seferinde kendisini mutsuz hissedeceği bir ayrıntı bulup çıkardığını ifade eder. Kendisiyle barışık olmayan, aşırı derecede öz eleştiri yapan ve yaşanan her türlü olumsuzluğu kendisine mal eden insanların, acıyla beslenen bir yapıya sahip olduklarını da gösterir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Dilim Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020