RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Eski Sevgilinin Annesi

Rüyada Eski Sevgilinin Annesi

Rüyada eski sevgilinin annesini görmek, bir arkadaş vasıtası ile tanışılacak bir kimsenin kişiye önemli konularda fikir vereceğini, kendi imkanlarını rüya sahibine de sunacağını ancak bu iyiliklerin karşılığını da bekleyeceğini işaret eder. Bir alım satım işinde ya da bir yola çıkmak konusunda kararsızlık yaşanıyorsa, aile büyüklerinin devreye girerek kişiyi rahatlatacağına, daha doğru karar verebilmesi için ona yardımcı olacağına alamet eder. Bekar bayanlar için güzellikleri, hanımefendilikleri, eğitimleri ve görgüleri ile pek çok kısmete sahip olacaklarını, aile çevresinden de pek çok kimsenin kişiye görücü geleceğini işaret eder. Güzel bir evlilik yapmak, eşinin ailesiyle de iyi geçinmek manasına gelir. Evli kimseler için eşlerinin kendi üstlerine titrediğinin, güzel hediyeler alarak ve sürprizler yaparak kişiyi mutlu ettiklerinin de delaletidir.

İçindekiler

Rüyada Eski Sevgilinin Annesiyle Görüşmek

Güzel geçen bir görüşme kişinin çevresindekilerle ve ailesiyle beraber olmaktan hoşnut olacağı ortamlara gireceğini, ağız tadıyla beraber huzurunun da daim olacağını, kendisini her an mutlu hissedeceğini bildirir. Yaşlı insanlardan destek almak, her an çevresinde kendisine yardımcı olmak isteyen arkadaşlar ve dostlar bulmak demektir. Maddi olanaklarının farkında olan ve her zaman kazancına göre yaşayan kişinin bir süre sonra birikimleri ile kendi yuvasını kuracağını, küçük de olsa bir ev sahibi olacağını alamet eder.

Rüyada Eski Sevgilinin Annesiyle Konuşmak

Konuşulan konuya göre değerlendirmeli, eğer hatırlanmıyorsa konuşmanın genel havasının iyi ya da kötü olduğuna göre tabir edilmelidir. Güzel, tatlı dille, güler yüzle yapılan konuşmalar alınacak değerli bir hediyeye, ziynet eşyasına veya sürpriz bir yurt dışı seyahatine alamettir. Kötü bir konuşma yapılıyorsa, duyulacak bazı sözlerin kişinin kalbini kıracağına delalettir.

Rüyada Eski Sevgilinin Annesini Görmenin Psikolojik Yorumu

Rutin bir hayatı olan, aile değerlerine, toplumsal normlara fazlasıyla dikkat eden, kuralcı ve disiplinli kimselerin ifadesidir. Özgür düşüncelerden çok, başkasının sözleriyle hareket etmenin de işaretidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Eski Sevgilinin Annesi ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020