RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Esmer Erkek Görmek

Rüyada Esmer Erkek Görmek

Rüyada esmer erkek görmek, güçlü ve ne istediğini bilen rüya sahibinin hayatındaki her şeye hakim olduğunu, olayları derinlemesine incelediğini ve karşılaştığı zorluklarda pes etmeyip, akılcı ve kalıcı çözümler aradığına alamettir. Bekar bir bayan rüyasında esmer erkek görürse evleneceği kişinin kariyer sahibi, oturmuş bir karakteri olan, her zaman dürüstlükten yana, açık sözlü biri olacağına delalettir. Evli bayanlar için ailesine düşkün, şefkatli bir eşe sahip olunduğunu, her zaman eşinin rahatını düşündüğünü ve her konuda kendisine yardımcı, çocuklarına düşkün bir eşin varlığını gösterir. Bir erkeğin böyle bir rüya görmesi ise özel hayatında yakından tanıdığı ve çok güvendiği biriyle bir ortaklık içine girerek iş kuracağına alamettir.

İçindekiler

Rüyada Esmer Erkek İle Evlenmek

Bekar bayanlar için hayırlı bir kısmetle karşılaşıp kısa zamanda bu kişiyle evlilik girişimlerinde bulunacağına, mutlu bir yuvaya, anlayışlı bir eşe sahip olmaya alamet eder. Esmer erkekle evlendiğini gören kişiler iyi ve kötü günlerinde her zaman eşlerinin desteğini alırlar. Evli bayanlar için iffetlerine halel getirecek bir davranışta bulunacaklarına ve bu durum yüzünden mevcut mutluluklarına gölge düşeceğine, eşlerinin güvenini yıkacaklarına delalettir.

Rüyada Sarışın Erkek Görmek

Kişinin arkadaşları içinde kendisine yalan söyleyen ve arkasından iş çeviren birilerinin olduğuna alamettir. Sarışın erkek gören bayanlar aldatıldıklarını öğrenirler veya aile birliklerini derinden sarsan üzücü bir olay yaşarlar. Yalanın ve dedikodunun, güven eksikliğinin işareti olan rüya kişiye etrafındaki kimselere karşı daha dikkatli olması gerektiğini de bildiren uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Esmer Erkek Görmenin Psikolojik Yorumu

İdealindeki aşkı ve kişiyi bulmak isteyen ancak bir türlü kafasında yaşattığı gibi biriyle karşılaşmayan, bu yüzden tüm kısmetlerini, karşısına çıkan taliplerini reddeden, yalnız kaldığı için bunalıma giren insanların ruh hallerini işaret eder. Esmer erkek aynı zamanda rüya sahibinin yaşamında eksikliğini duyduğu baba figürüne, güç ve istikrar eksikliğine de vurgu yapar.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Esmer Erkek Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020