RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Gamze Görmek

Rüyada Gamze Görmek

Rüyada gamze görmek, genel olarak her açıdan çok şanslı biri olunduğuna, hayat boyu kısmetsizlik yaşanmayacağına, kişi elini neye atarsa sonucun en iyisi olacağına alamet eder ve her kim bu rüyayı görürse muradına erer. Hayırlara vesile olan rüya, sağlıklı evlatlara sahip olmak, mal ve mülk konusunda çok varlıklı biri haline gelmek, istenilenlerin daha fazlasına kavuşmak demektir. Rüya sahibinin hizmetçilerinin olacağına, hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına, lükse ve bolluğa, daim olan rızka, ganimet elde etmeye alamettir. Yüklü mirasların da habercisi olan rüya, talihi açık olan kişinin zenginliğini daha da artıracağına yorulur. İslami olarak vefalı bir eşe sahip olmak, güzelliği ile dillere destan birine aşık olmak manasına da gelir.

İçindekiler

Rüyada Gamzesi Olduğunu Görmek

Çenesinde gamze olduğunu görenler büyük işlerde görev alırlar ve genellikle devletin en üst kademelerinde yetkili bir amir olarak çalışırlar. Zorluk çekmeden, her türlü işte başarı yakalamak, fırsatların bolluğu ile macera dolu bir hayat yaşamak anlamındadır. Yanağında gamze olduğunu görenler büyük bir aşk yaşarlar ve kendilerini çok seven, ne isterse yapan, sadık, anlayışlı, herkesin gıpta ettiği bir eşe sahip olurlar.

Rüyada Gamzeli Çocuk Görmek

Evladı olanlar için çok hayırlıdır ve çocuklarının geleceklerinin son derece güzel olacağına, en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına yorumlanır. Annesine ve babasına hürmet eden, sevip sayan, hatır bilen evlatlara sahip olmak, hayattan istenen her şeye en güzel haliyle kavuşarak mutlu olmak demektir.

Rüyada Gamze Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin hayatında çok sayıda sır olduğuna alamet eder ve genel olarak da kişinin dışa açık bir hayat sürmediğinin göstergesidir. İnsanlarla iletişim kurmadan önce uzun süre bekleyen, ince eleyip, sık dokuyan, detaycı biri olunduğunu da ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Gamze Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020