RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Güreşmek

Rüyada Güreşmek

Rüyada güreşmek, rüyayı gören kişinin, zorlukları kendi bilek ve yürek kuvveti ile çözebileceğine ve yardım almadan çok üst mevkilere gelebileceğine delalet eder. Çok zor bir iş ya da verilecek bir karar için gerekli desteği bulamayan kişinin kendine güvenmesine, işini yalnız kendi imkânlarıyla bitirmesine ve uygun kararı vermesine işaret eder.

İçindekiler

Rüyada Azrail’le Güreşmek

Rüyada Azrail’le güreştiğini gören kişinin çok büyük bir hastalıktan kurtulacağına ve daha uzun bir zaman yaşayacağına yorumlanır. Eğer Azrail, galip gelirse kişinin hayatını kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Galip Gelmek

Rüyada galip gelmek, sabrederek ve çok çalışarak istenen amaca kavuşmaya, gerekli aşamaları geçmeye ve yapılmak istenen şeylerin yapılmasına yorumlanır. Aynı zamanda, sebat edilerek birçok işin bitirileceğine, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına ve istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebilineceğine delalet eder.

Rüyada Boğuşmak

Rüyada boğuşmak, zorlukların atlatılacağına, hataların düzeltileceğine ve istenen her şeye kavuşulacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin, rahatlık ve refah içinde yaşayıp mutlu bir hayat süreceğine ve hayırlı biri olarak anılacağına yorulur. Aynı zamanda, tatile gitmeye ve dinlenmek için kişinin kendine zaman ayırmaya ihtiyacı olduğuna yorumlanır.

Rüyada Münakaşa Görmek

Rüyada münakaşa görmek, küs insanların barışacağına, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine ve sıkıntıların son bulacağına delalettir.

Rüyada Tartışmada Bulunmak

Rüyada tartışmada bulunmak, münakaşa etmekle aynı anlama gelir. Rüya sahibinin, kırgın olduğu kişilerle barışacağına, yaptığı hataları düzelteceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının ortadan kalkacağına işaret eder.  Aynı zamanda, askıda kalan işlerin bitirileceğine yorulur.

Rüyada Köpürmek

Rüyada köpürmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve özel hayatında hayırlı adımlar atacağına, büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına ve istikrar sahibi birisi olarak diğer insanlara örnek olacağına yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Güreşmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020