RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Hile Görmek

Rüyada Hile Görmek

Rüyada hile görmek, hayra yorulmadığı gibi, kişinin kendisinin sebep olacağı pek çok sıkıntının kapıda olduğuna da alamettir. Tamamlanmış, sonuca erişilmiş işlerde sorunlar çıkacağını, kişinin oldu gözüyle baktığı olaylarda aksilikler yaşanacağını da işaret eder. Küçük de olsa kişiyi sarsacak problemlerin gündeme geleceğine, ferah bir hayat yaşarken bir anda dara düşüleceğine de alamettir. Hile, İslami olarak da kişinin yaşantısına ve inancına dikkat etmediğini, manevi yönünü geliştirmek yerine daha çok maddi konularda kaygılar taşıdığını, haram veya günah konularında titiz davranmadığını da bildirir. Hile gören kimseler yakınları tarafından aldatılır veya kandırılırlar. Kişinin saflığından yararlanacak olan kimselerin varlığına yorumlanan rüya, aynı zamanda çalışan kişilerin bekledikleri terfiyi almalarının çok uzun zamanlar alabileceğini de delalet eder.

İçindekiler

Rüyada Hile Yapmak

Kendisinin hile yaptığını görmek büyük bir pişmanlık duyulacağına, kişinin tüm cesaretini toplayıp kırdığı, yanlış yaptığı veya hatalı hareketlerinin bulunduğu kimselerden özür dileyeceğini ifade eder. Temizlenmek ve aklanmak ihtiyacı içinde olunacağına da alamet olan rüya, kişinin geçmiş yaşantısında yaptığı hatalardan arınarak yepyeni bir hayata yelken açmak isteyeceğini ve bu uğurda kendisine engel olarak gördüğü her şeyi temizleyip, insanlardan af dileyerek, yoluna tertemiz bir şekilde devam edeceğini delalet eder. Sıkıntılı bir yolda ilerleneceğini ancak kişinin harama ve günaha sapmadan yolu bitirmesi halinde mükafatının da çok yüksek olacağını tabir eder.

Rüyada Hile Yapıldığını Görmek

Başkalarının hile yaptığını gören kişilerin çevresinde çok sayıda düşmanı olur. Nazara gelecek olan rüya sahibinin işlerinde de aksilikler çıkmaya başlayacak demektir. Güvenilen bir kimseden gelecek bir kötülük ya da yanlışa alamet eden rüya, dikkat edilmesi gerektiğini ve bu dönemde herkese kalbini açmaması gereken rüya sahibinin arkadaş çevresini de gözden geçirmesi gerektiğini işaret eder.

Rüyada Hile Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin çevresindeki kimselerin kendisini sürekli aldattığını ya da yalan söylediğini düşündüğünü, güven duygusunun fazlasıyla zedelendiğini ve birilerine güvenmekte zorluk çektiğini ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Hile Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020