RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Kapı Açmak

Rüyada Kapı Açmak

Rüyada kapı açmak, hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin çıkmazlardan kurtulacağına, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine bu sayede güzel günlere kavuşacağına ve huzuru yakalayacağına rivayet edilir.

Rüyada kapı açmak, şifa bulmaya ve kurtuluşu görmeye yorulur. Rüyayı gören kişinin kambur olan sırtının düzeleceğine, yüzünde güller açacağına ve moralini yerine getirecek gelişmelerin yaşanacağına tabir edilir.

İçindekiler

Rüyada Kapı Açılması

Rüyada kapı açılması, rüyayı gören kişinin karşısına hayırlı yollar açılacağı ve Allah’ın kendisine yardım edip onu yaşadığı zorluğun içinden çekip çıkaracağı anlamına gelir. Hayırlara delalettir ve rüya sahibinin kurtuluş için ettiği duaların kabul olacağına işaret eder.

Rüyada Anahtarla Kapı Açmak

Rüyada anahtarla kapı açmak, rüya sahibinin aradığı çıkış yollarının açılacağına, yaşadığı zorluğun biteceğine, dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına ve mutluluğun sırrını çözmeyi başaracağına alamet eder.

Rüyada Kapı Kilidi Açmak

Rüyada kapı kildi açmak, rüyayı gören kişinin hayatının olumlu yönde ilerlemeye başlayacağına, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına, kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine işaret eder.

Rüyada Demir Kapı Açmak

Rüyada demir kapı açmak, rüya sahibinin her türlü zorluğun üstesinden gelmeyi başaracağı, hiçbir işini yarım bırakmayacağı, hiçbir konuda başarısız olmayacağı, kendine olan inancı ve güveni sayesinde her durumda ferahlığa ve esenliğe kavuşmanın yollarını bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Kilit Açmak

Rüyada kilit açmak, rüyayı gören kişinin işinde ileri gideceğine, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine delalet eder. Makam sahibi olmaya, kötü günleri atlatmaya ve aydınlık günleri görmeye yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kapı Açmak ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020