RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Kardan Adam Görmek

Rüyada Kardan Adam Görmek

Rüyada kardan adam görmek, zamana bağlı isteklerin varlığına alamettir. Rüya sahibinin bir an önce olmasını istediği hayallerin gerçek olması için uzun süre beklemesi gerekeceğine, sabırlı şekilde hareket edilmesi gerektiğine tabir edilir. Kardan adam gören kimselerin iş yerinde amirleri ve iş arkadaşları ile arasında husumet oluşur ve küçücük bir nedenden dolayı çıkan, sonrasında büyüyen bir kavga yüzünden kişinin istifa edeceğini, ailesinin bu durumu öğrenmesini istemediği için uzunca süre onlara da yalan söyleyeceğini işaret eder. Kişisel ilişkilerde ve özel hayatta eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, arkadaşlarla araya mesafe gireceğine, kişinin çoğu kendi davranışlarından kaynaklanan bu durum için çözüm bulmak yerine kabullenip kendini daha da geri çekeceğine tabir edilir. Hayattan soğumak, bir anda ümitsizliğe kapılmak ve herkesi kıracak türden davranışlar sergilemek manasına da gelir.

İçindekiler

Rüyada Kardan Adam Yapmak

Kişinin kendisini korumak nedeniyle yalana başvuracağını ve özellikle iş konusunda söylediği bu yalanın kısa süre sonra ortaya çıkarak kişiyi zor duruma düşüreceğine alamet eder. Başkası hakkında yalan yanlış iddialarda bulunmak veya o kimseyi kötülemek suretiyle haksızlık edileceğini ve o kişiyi işinden ederek ekmeğine mani olunacağını, büyük bir günaha düşüleceğini delalet eder.

Rüyada Kardan Adam Yapan Çocuklar Görmek

Sevdiği birinin yaptığı bir hatayı bir türlü affedemeyen rüya sahibinin o kişiye yaptığı bütün iyilikleri başına kalkmak yüzünden tartışmalar yaşayacağını, geçmişe takılarak yaşadığı için bugünün güzelliğini kaçıracağını ve durup dururken tüm ilişkilerini bozacağını bildirir. Ufak sorunları büyüterek içinden çıkılmaz hale getiren kişinin etrafındaki kişilerle de arasının bozulacağını tabir eder.

Rüyada Kardan Adam Görmenin Psikolojik Yorumu

Kardan adam genellikle kişinin ruh haline ve çevresine karşı olan tutumuna dair bilgiler verir. Aşırı soğuk, herkese karşı mesafeli davranan rüya sahibinin egolarını çok fazla önemsediğini, başka insanlara dair çoğu zaman şüpheci yaklaştığını da ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kardan Adam Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020