RuyaTabirleri.bbs.tr

Ana sayfa » » Rüyada Kardeşlerini Görmek

Rüyada Kardeşlerini Görmek

Rüyada kardeşlerini görmek, rüyayı gören kişinin her zaman güvende olacağına, maddi ve manevi olarak destek göreceğine, hayatta kendini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin dertlerine ve sevinçlerine ortak olacak, her konuda onun arkasında duracak, deyim yerindeyse onunla gülecek ve onunla ağlayacak gerçek dostları olduğu ve onlardan hep hayır gördüğü anlamına gelir.

İçindekiler

Rüyada Kardeşlerini Öldürmek

Rüyayı gören kişinin istemeden de olsa bazı günahlı yollara gireceğine, kirli işlere bulaşacağına, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin büyük bir zafiyete düşeceğine ve bazı yanlışlara saplanacağına alamet eder.

Rüyada Kardeşlerini Ölmüş Görmek

Bu rüya çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin tam aksine çok sevineceği, çok mutlu ve memnun olacağı müjdeli haberler alacağına, olumlu ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin özellikle de kardeşleri ile iyi geçim halinde olacağına, birlik, beraberlik ve dayanışma içinde kalacağına, birbirlerini koruyup kollayacaklarına, kıymetlerini bileceklerine ve hep yan yana duracaklarına rivayet edilir.

Rüyada Kardeşlerini Bir Arada Görmek

Rüyayı gören kişinin güç ve kudret sahibi olmasına, düşmanlarına ve rakiplerine karşı güçlenmesine ve cesaretlenmesine vesile olacak bazı kişilerin varlığına ve rüya sahibinin de onlarla yapacağı doğru ve isabetli iş ortaklıklarına delalet eder. Rüya sahibinin arkasında güvenilir ve sağlam kişiler var demektir.

Rüyada Kardeşlerini Dövmek

Rüyanın tam aksine rüyayı gören kişinin kardeşlerini çok sevdiğine, onlarsız tek lokma yemediğine, onların kararını ve fikrini almadan hareket etmediğine işaret eder. Rüya sahibinin yakın zamanda kardeşleriyle bir araya gelerek ortak bir adım atma kararı alabileceklerine ve birbirlerine hem maddi hem de manevi olarak arka çıkacaklarına delalet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kardeşlerini Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © RuyaTabirleri.bbs.tr - 2020